Azerbejdżan – Belgia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.09.2023

Romelu Lukaku podczas spotkania reprezentacji Belgii

Gdzie oglądać Azerbejdżan – Belgia? Eliminacje do przyszłorocznych Mistrzostw Europy w Niemczech idą pełną parą i codziennie mamy na rozkładzie po kilka ciekawych meczów w ramach owych kwalifikacji. W sobotę ciekawie zapowiada się chociażby rywalizacja Azerbejdżanu z Belgią, o której powiemy więcej w poniższym tekście – znajdziecie w nim wszystkie informacje na temat tego, gdzie i w jaki sposób oglądać to starcie! Zapraszam do sprawdzenia.

Azerbejdżan – Belgia na żywo w TV

Spotkanie w Baku będzie oczywiście jednym z kilku ciekawych meczów, jakie odbędą się w sobotę w ramach eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw Europy! Starcie to zapowiada się naprawdę ciekawie, bo w akcji będziemy mogli zobaczyć gwiazdy belgijskiej piłki. Zawody te będą chronologicznie patrząc, pierwszymi w sobotę i rozpoczną się już o godzinie 15:00 polskiego czasu. Jeżeli chodzi o transmisję w TV, ta zostanie pokazana na żywo w Polsat Sport. Przed rozpoczęciem zawodów, warto zerknąć na programy lojalnościowe bukmacherów, jak i same kursy, które prezentują się następująco:

Azerbejdżan – Belgia: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli chodzi o inne opcje, które pozwolą obejrzeć spotkanie Azerbejdżan – Belgia na żywo, to warto powiedzieć także o popularnych na naszym rynku streamach online. Taki rodzaj transmisji będzie dostępny na stronie internetowej telewizji Polsat, a więc w serwisie Polsat Box Go. Chociaż trzeba zaznaczyć, że taka transmisja nie będzie niestety darmowa, a wymagać będzie wykupienia miesięcznej subskypcji. Jeżeli jesteście jednak zainteresowani śledzeniem meczów eliminacji do Euro 2024, to taka opcja może wydać się Wam interesująca.

Gdzie oglądać Azerbejdżan – Belgia?

Wychodzi zatem na to, że mecz Azerbejdżanu z Belgią będzie dostępny z kilku źródeł. Najbardziej popularną możliwością będzie najpewniej transmisja dostępna w TV, o której pisałem wyżej. Jeżeli jednak zdecydujecie się na wybranie streamu online, który również będzie dostępny, to za taką opcję trzeba będzie dodatkowo zapłacić. Nie zmienia to faktu, że samo starcie w Baku zapowiada się bardzo ciekawie i na pewno czeka nas przy nim sporo emocji. Trzymam kciuki, by rzeczywiście tak było i życzę jak najlepszych wrażeń podczas oglądania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze