Eden Arena Malta Vibes Cup to turniej z serii “jedyne Majory dla polskich drużyn”. Wbrew pozorom tu wcale nie ma się co śmiać, bo to faktycznie jedyne turnieje, jakie są w zasięgu polskich ekip. Ostatnio do zwycięstwa w podobnych rozgrywkach nie wiele brakowało Wiśle All in! Games Kraków. Teraz o dobry występ walczy AVEZ, które zmierzy się z Dignitas. Jazda!

1200 PLN od depozytu +280 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

sts bez ryzyka 280 PLN

AVEZ – Dignitas

Piątek, 28.08.20 – 13:00

Nie będę ukrywał, że trochę optymizmu wkradło się w powyższy nagłówek. W końcu przez ostatnie miesiące znaczy właściwie to lata, polskie ekipy grają tragicznie, czasami jedynie zdarzą się pojedyncze przebłyski (zupełnie jak Legii z awansem do Ligi Mistrzów). Z najlepszych ekip w naszym kraju można śmiało wymienić AVEZ, Wisłę oraz x-kom AGO. Ośmiornice spróbują dzisiaj swoich sił w ramach Eden Arena Malta Vibes Cup, ulubionego turnieju dla polskich ekip, istnego Majora CS:GO.

Jednak w meczu otwarcia grupy D nasi rodacy nie są wbrew pozorom bez szans. AVEZ zmierzy się z Dignitas, Szwedami, którzy w ostatnim czasie nie imponują formą, powiedziałbym wręcz, że grają słabo. 59 drużyna na świecie, która w składzie ma legendarnych graczy NiP, jak Chistopher “GeT_RiGhT” Alesund, czy Patrik “f0rest” Lindberg, zmierzy się z 32 ekipą rankingu HLTV z młodymi Polakami w zespole. Za Dignitas jedyne co przemawia, to ogromne doświadczenie i umiejętność gry pod presją. W końcu Szwedzi wygrywali największe i najważniejsze turnieje, gdy AVEZ jeszcze nie istniało na światowej mapie Counter Strike’a. Jednak, czy to źle?

Zagranie na esport
W końcu refleks, umiejętności indywidualne oraz znacznie świeższe podejście do taktyki i rotacji po mapie w CS:GO są po stronie AVEZ. Ośmiornice zresztą pokazały ostatnio, że potrafią dobrze grać i na pięć meczów przegrały tylko jeden, z fenomenalną wtedy Wisłą All in! Games Kraków. W pozostałych starciach z kolei nasi rodacy ograli CR4ZY, Copenhagen Flames, 9INE i Nordavind. A jak w tym czasie wyglądało Dignitas? No w sumie to nie wyglądało. Okej, ekipa GeT_RiGhTa, żywej legendy Counter Strike’a, wygrała z Budapest Five 16:12, tylko po to, żeby później przegrać z tą ekipą 0:2. Szwedzi ulegli też Apeks, forZe oraz Team Secret.

Trudno szukać wielu rzeczy, które opowiadałyby za Dignitas w tym meczu. AVEZ nawet lepiej wygląda jeżeli chodzi o umiejętności indywidualne, co jest w sumie głównie za sprawą Kamila “KEi’a” Pietkuna. Młody, bo zaledwie 19-letni zawodnik z Polski, jest główną siłą rażenia Ośmiornic. Dużo do gry tej formacji wniósł również Paweł “byali” Bieliński i widać, że od jego dołączenia ten skład odżył. Teraz przed nim bardzo ważny mecz. W końcu pokonanie Dignitas byłoby takim samym wydarzeniem dla nich, jak dla graczy Wisły ogranie MIBR. 

Bukmacherzy obydwóm ekipom dają podobne szanse na wygraną. Ja jednak ufam, że Polacy zagrają na swoim poziomie i wtedy nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem rywali. W STS kurs na zwycięstwo naszych rodaków wynosi 1.90. Z kolei w przypadku Dignitas jest to aż 1.80. Niestety bukmacher nie postanowił rozszerzyć oferty na ten mecz o inne rzeczy, ale to nie wpłynie na nasz kupon. Do niego postanowiłem dodać zwycięstwo Ośmiornic, gdyż myślę, że mają zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo. W końcu to po ich stronie są prawie wszystkie argumenty. Za 280 złotych, które możecie zagrać bez ryzyka, do zgarnięcia jest ponad 468 złotych. 

Moja propozycja: wygrana AVEZ

Kurs: 1.90

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

kupon sts cs:go

Zaloguj się aby dodawać komentarze