Wczorajszy kupon od Dawida na plus! Zapraszamy na kolejną tenisową analizę pod Australian Open!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2120PLN, aby zagrać taśmę!

2050 PLN od depozytu + 50 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet

Kod promocyjny: 2120PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

ATP Australian Open

Guido Pella vs Fabio Fognini

Rozpoczynamy zmagania trzeciej rundy Australian Open, a pod lupę wezmę spotkanie doświadczonych zawodników, którzy co prawda preferują grę na cegłę, ale na szybszych nawierzchniach także potrafią grać znakomicie. Panowie znają się bardzo dobrze, bo od lat grają w głównym tourze, a pierwszy raz na zawodowych kortach spotkali się prawie 10 lat temu. W tym czasie zagrali ze sobą zaledwie cztery razy, a bilans jest remisowy (na twardej nawierzchni tylko raz i lepszy był Włoch). Skupmy się jednak na tym co tu i teraz, bo dzieje się sporo, szczególnie u Włocha. Fabio Fognini rozegrał dzień po dniu pięciosetowe spotkania, które były niesamowitymi rollercoasterami. W pierwszej rundzie przegrywał już 2-0 w setach z Reilly Opelką i mecz został przerwany z powodu deszczu. Na drugi dzień Włoch zaliczył niesamowity powrót i wygrał trzy sety z rzędu z amerykańskim serwismenem. Dzień później wydawało się, że łatwo odprawi nieprzewidywalnego gospodarza, bo prowadził już 2-0, lecz tym razem postanowił ponownie zagrać w pełnym rozmiarze – pięciu setów. Spotkanie skończyło się dopiero w tb piątego seta czyli do dziesięciu punktów według niedawnych zmian. Mecz był dość rwany, a Fabio mógł go skończyć wiele wcześniej, choćby przed tb decydującego seta. Dobra postawa przy bp niewątpliwie była jednym z kluczy do zwycięstwa. Ciekawostką jest stan dłoni Fogniniego, która po meczu z Australijczykiem była cała we krwi od uderzania o struny rakiety. To może mieć jakiś wpływ na kolejne spotkania i zwyczajnie przeszkadzać – każdy detal będzie ważny. Guido Pella zachował zdecydowanie więcej sił i co ważne jego dłonie są całe i zdrowe. W pierwszej rundzie łatwo odprawił Johna-Patricka Smitha, który wywalczył dziką kartę, a w drugiej pokonał Gregoire Barrere w czterech setach, więc można rzec śmiało, że miał bardzo dobre losowanie, bo grał z rywalami co najmniej klasę słabszymi, rodem z challengerów. Na niekorzyść Argentyńczyka na pewno przemawia fakt, że jest nierówny na początku tego roku i poprzedni rywale nie bardzo mówią w jakiej jest dyspozycji. Podczas ATP Cup grał w kratkę – przegrał z Denisem Novakiem mimo zwycięstwa 6-0 w secie otwarcia, a następnie ograł pewnie Marina Cilicia. Świeżość może być kluczowa w tym meczu i głównie tym się kieruję w typowaniu tego spotkania. Sześć rozegranych setów praktycznie dzień po dniu mogą mieć wpływ na jakość gry Włocha, choć pod względem dyspozycji oceniam go nieco wyżej od rywala.

Typ: Pella wygra

Kurs: 1.83

Marin Cilic vs Roberto Bautista Agut

Ciekawie zapowiadające się spotkanie III rundy AO między graczami, którzy rozegrali ze sobą już sześć spotkań i cztery razy górą był Chorwat. Co ciekawe zmierzyli się podczas zeszłorocznego Australian Open i wtedy akurat zwyciężył Hiszpan 3-2. Hiszpan od początku sezonu jest w wysokiej dyspozycji, co potwierdzają choćby wyniki podczas ATP Cup, gdzie wygrał sześć spotkań bez straty seta. W Melbourne w pierwszej rundzie gładko ograł swojego rodaka i weterana Feliciano Lopeza, a w drugiej rundzie dość niespodziewanie stracił pierwszego seta w tym sezonie Michaelem Mmohem, choć całe spotkanie miał pod pełną kontrolą. Marin Cilic wyraźnie lubi tutaj grać (był już w finale), gdyż jego dyspozycja znacznie wzrosła w stosunku nawet do ATP Cup, gdzie przegrał z Pellą czy wymęczył zwycięstwo z Kacprem Żukiem. W pierwszej rundzie wprost zmiażdżył Corentina Mouteta, a w drugiej po problemach ograł zawsze groźnego Benoita Paire. Nie liczę tutaj na zwycięstwo, bo zdecydowanym faworytem jest fan koni i jeździectwa z Hiszpanii, ale seta ma szansę jak najbardziej ugrać patrząc na obecną dyspozycję czy też historię spotkań.

Typ: Cilić/Handicap setowy +2,5/-2,5

Kurs: 1.37

 

Graj bez ryzyka w ForBET – pierwszy kupon po rejestracji:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2120PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 50 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00

tenis by dawid kupon na dziś Dawida znajdziecie na Twitterze -> https://twitter.com/DawidWiktorski. Jego typy pojawiają się również na grupie Zagranie.

Baner - skubiemy bukmachera