Isner vs Wawrinka – oj, będzie się działo, czyli zapraszamy na kolejną analizę od naszego tenisowego eksperta – tenis by Dawid!

Załóż konto z kodem promocyjnym: 550PLN ,aby otrzymać:

Najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce!

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

John Isner vs Stan Wawrinka

Spotkanie trzeciej rundy między graczami, którzy znają się bardzo dobrze, a przed miesiącem spotkali się podczas pokazowego turnieju w Arabii Saudyjskiej, gdzie po dziwnej końcówce lepszy okazał się Amerykanin. John Isner zaliczył półfinał turnieju w Auckland, lecz nie grał tam najlepszego tenisa, szczególnie w wymianach – było to widać we wszystkich trzech spotkaniach (z Sandgrenem, Edmundem i Humbertem). Nadrabiał oczywiście serwisem, który nie był idealny, lecz sytuacja zmieniła się w Melbourne. W pierwszej i drugiej rundzie nie został ani razu przełamany i pewnie ograł Thiago Monteiro (w czterech setach) oraz debiutanta Alejandro Tabilo (w trzech setach z kilkoma przekłamaniami serwisu rywala). Statystyki serwisowe są imponujące, choć rywale klasę słabsi. Ten mecz będzie bardzo trudnym sprawdzianem, lecz jeśli serwis dalej będzie tak skuteczny to Stan Wawrinka może mieć problem, by ten mecz wygrać (w dodatku kursy spadkowe na Amerykanina). Wawrinka jest w wysokiej formie, co pokazał z Damirem Dzumhurem oraz Andreasem Seppim, lecz nie ustrzegł się błędów, czego skutkiem są stracone sety. Z Bośniakiem stracił jednego, a z Włochem aż dwa i był o krok od porażki, gdyż rywal prowadził 4-3 z przewagą przełamania. W tym meczu nie będzie miejsca na błędy oraz przestoje, bo Helwet ani się obejrzy, a będzie już po secie. Jeśli Isner będzie trzymał konsekwentnie swój serwis to możemy być świadkami małej niespodzianki. Bilans bezpośredni także mówi dość sporo, bo w czterech oficjalnych spotkaniach aż trzy razy lepszy był John, a doliczając pokazówkę z grudnia to cztery ostatnie mecze to same zwycięstwa Amerykanina. Ostatni raz Wawrinka ograł Isnera prawie … 11 lat temu. Helwet miewa największe przestoje w pierwszych setach, co tylko udowodnił z Seppim, więc celuje w pierwszy set dla Amerykanina po wysokim kursie. Prawdopodobnie będziemy świadkami overa gemowego.

Typ: Isner wygra 1. seta

Kurs: 2.00

David Goffin vs Andrey Rublev

Kolejne bardzo ciekawe spotkanie, które tym razem bardziej rozstrzygnie się na linii końcowej niż na serwisie. Andrey Rublev przeżywa najlepszy okres w karierze, bo wygrał wszystkie spotkania w tym roku i triumfował w dwóch turniejach ATP Tour 250 w Doha i Adelaidzie. W sumie zwyciężył w aż dziesięciu meczach! Przy tym stracił tylko trzy sety, w tym jednego w pierwszej rundzie AO z gospodarzem Christopherem O’Connellem (co ciekawe do zera). Dziesięć spotkań w 14 dni to dość sporo, a w dodatku dwa transfery ze zmianami stref czasowych. Nie chce mi się wierzyć, że Rosjanin daleko tutaj zajdzie, mając tyle w nogach. David Goffin zagrał zdecydowanie mniej spotkań, bo sześć i wszystkie na kontynencie Australijskim. Jest obyty z kortami, choć czy będzie świeższy to ciężko stwierdzić, gdyż mecz z Pierrem Herbertem rozegrał na dystansie pięciu setów. Jednak wcześniej pewnie ograł Jeremiego Chardego, a podczas ATP Cup Grigora Dimitrova czy Rafę Nadala i to bardzo pewnie, choć Hiszpan był zmęczony transferem i zmianą strefy czasowej. Będę lekko zdziwiony jak Rosjanin wygra ten mecz bez straty seta, gdyż organizm powinien powoli się odzywać i dawać znaki, że czas nieco odpocząć. Goffin to stary wyga i swoją cierpliwością powinien sporo zdziałać, o ile będzie trzymał podanie na przyzwoitym poziomie.

Typ: D. Goffin. Handicap +2,5

Kurs: 1.30

Cashback w Betclic – zasady:

  • Aby wziąć udział w promocji – zakładacie konto z kodem promocyjnym: 550PLN
  • Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon.
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie ze zwrotem w przypadku porażki.
  • Obrót ewentualnym zwrotem x6.
  • Kurs minimalny 2.00.
  • Możecie zagrać pierwszy zakład na nowym koncie nawet do 625 złotych – będzie objęty cashbackiem.

Betclic - typy tenis Dawida znajdziecie na Twitterze -> https://twitter.com/DawidWiktorski. Jego typy pojawiają się również na grupie Zagranie.

Baner - skubiemy bukmachera