Australia – Uzbekistan: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 23.01.2024

Zawodnik Australii walczący o piłkę

Gdzie oglądać Australia – Uzbekistan? Reprezentacja Australii jest jednym z faworytów do zwycięstwa na trwającym Pucharze Azji i póki co drużyna ta radzi sobie na turnieju wybornie! Kolejnym rywalem Kangurów będzie zespół Uzbekistanu. W poniższym tekście znajdziecie informacje o tym, gdzie i w jaki sposób zobaczyć tę potyczkę na żywo. Zapraszam zatem do lektury i zgłębienia tematu.

Australia – Uzbekistan na żywo w TV

Spotkanie Australii z Uzbekistanem to mecz 3. kolejki fazy grupowej trwającego Pucharu Azji. Faworytami tej batalii będą piłkarze z kraju kangurów, którzy to do tej pory spisywali się świetnie i wygrali obydwa mecze w fazie grupowej. Jeżeli zastanawiacie się, gdzie oglądać Puchar Azji, to niestety mam póki co złą informację. Tego i innych spotkań imprezy nie znajdziemy na żadnym kanale w TV. Samo starcie rozpocznie się 23. stycznia 2024 roku o godzinie 12:30, a w poszukiwaniu legalnej transmisji należy zajrzeć do Internetu, o czym więcej za momencik!

Australia – Uzbekistan gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Wspomniałem, że transmisja z omawianej batalii będzie dostępna w Internecie i teraz przechodzę już do szczegółów takiego streamu online. Wielu legalnie działających w Polsce bukmacherów proponuje swoim użytkownikom możliwość oglądania spotkań piłkarskich na żywo i podobnie jest w tym przypadku. Stream online z meczu Australia – Uzbekistan znajdziemy zatem chociażby w STS TV, a więc na platformie streamingowej najpopularniejszego operatora w kraju. W jaki dokładnie sposób znaleźć taką transmisję na żywo?

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Australia – Uzbekistan i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Australia – Uzbekistan?

Finalnie okazuje się zatem, że rywalizację Australii z Uzbekistanem i inne mecze Pucharu Azji będzie można oglądać na żywo za sprawą transmisji bukmacherów. Co prawda nie tylko STS oferuje graczom stream online z opisywanej batalii, jednak oferta tego operatora jest wyjątkowo ciekawa i właśnie u tego bukmachera zdecydowałbym się na obejrzenie omawianej potyczki na żywo. Pozostało mi zatem życzyć jak największych emocji i jak najlepszego meczu z perspektywy kibica! Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze