Australia – Indonezja: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 28.01.2024

Marselino Ferdinan

Gdzie oglądać mecz Australia – Indonezja? W niedzielę rozegrany zostanie mecz Australii z Indonezją w ramach 1/8 finału Pucharu Azji. Interesuje Cię ten mecz i chciałbyś go obejrzeć? Sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream online.

Australia – Indonezja, transmisja na żywo w TV

Mecz Australii z Indonezją rozegrany zostanie 28 stycznia 2024 o 12:30 na Jassim Bin Hamad Stadium w Dausze. Będzie to jeden z dwóch odbywających się tego dnia meczów 1/8 finału Pucharu Azji. Zdecydowanymi faworytami będą tutaj Australijczycy, którzy pewnie przeszli przez swoją grupę. Indonezja natomiast zajęła trzecie miejsce i gra w fazie play-off po raz pierwszy w historii. Chcesz obejrzeć ten mecz? Sprawdź, gdzie oglądać Puchar Azji przez internet. Transmisja TV nie będzie bowiem dostępna.

Australia – Indonezja: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek ten obejrzysz w STS, który jako jeden z bukmacherów oferujących transmisje pozwala swoim graczom na śledzenie meczów w swojej aplikacji mobilnej. Jakie są warunki korzystania z takiej opcji? Sprawdź to poniżej:

  1. Nie masz jeszcze konta? Załóż je z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Użyj kodu ZAGRANIE
  3. Dokonaj depozytu i obstaw kupon
  4. Ciesz się dostępem do STS TV przez następne 24h
  5. Miłego oglądania!

Gdzie oglądać Australia – Indonezja?

Mecz Australia – Indonezja obejrzysz w STS TV. U tego operatora możesz śledzić mecze Pucharu Azji, Pucharu Narodów Afryki, jak również zmagania najlepszych lig w Europie! Oferta streamów w STS jest bardzo bogata, a jej ogromnym atutem jest to, że możesz korzystać z niej, gdzie tylko chcesz! Zachęcam przy okazji do odebrania zakładu bez ryzyka do 100 PLN, który obejmuje nowych graczy. Załóż konto z naszym kodem, zagraj typy i odbierz zwrot na depozyt, jeśli nie wejdą. Powodzenia!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Ding Ting/Xinhua/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze