Athletic Bilbao – Villarreal: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 14.04.2024

Athletic Bilbao - Villarreal gdzie oglądać

Athletic Bilbao – Villarreal: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W niedzielne popołudnie czekają nas spore emocje w rozgrywkach hiszpańskiej La Ligi. Do walki o kolejne punkty stanie bowiem 5. i 10. drużyna obecnej tabeli i można być pewnym, że w tym starciu będzie się działo. W końcu obie ekipy są w naprawdę niezłej formie. A gdybyś chciał poznać informacje na temat tego gdzie oglądać Bilbao – Villarreal, to znajdziesz je nieco niżej.

Athletic Bilbao – Villarreal gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć pojedynek Athletic Bilbao – Villarreal zupełnie za darmo? Transmisji live należy szukać między innymi u bukmacherów. Jednym z lepiej zaopatrzonych jest bez wątpienia Fortuna, gdzie znajdziesz streamy z meczów piłkarskich, ale też tenisowych czy hokejowych. A co trzeba zrobić, aby otrzymać dostęp do spotkań La Liga na żywo we wspomnianej Fortunie? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w Fortunie z linku https://zagranie.com/goto/fortuna i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Żeby oglądać streamy z meczów musisz posiadać dodatni bilans konta depozytowego oraz postawić kupon w ciągu 7 dni do rozpoczęcia transmisji
  3. Znajdź mecz, który Cię interesuje w zakładce “Zakłady live” i oglądaj go za darmo

Athletic Bilbao – Villarreal na żywo w TV

Stream online Athletic Bilbao – Villarreal będzie można oglądać również w telewizji. Prawa do meczów La Liga posiada w naszym kraju Eleven Sports i to właśnie tam należy szukać najciekawszych spotkań każdej kolejki. Nic więc dziwnego, że zobaczymy także opisywane starcie. Stacja ta oferuje także dostęp do meczów Serie A czy Ligue 1, więc po prostu jest co oglądać. Natomiast pojedynek pomiędzy Bilbao a Villarrealem odbędzie się w niedzielę, 14. kwietnia o 18:30.

Athletic Bilbao – Villarreal gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Athletic Bilbao – Villarreal znajdziesz więc za darmo w Fortunie. Bukmacher ten oferuje dobrze rozbudowana zakładkę na żywo, gdzie znajdziesz sporo pojedynków live. Wystarczy tak naprawdę spełnić tylko kilka podstawowych wymogów, jak postawienie kuponu i posiadanie środków na koncie gracza. To wystarczy, aby cieszyć się z najlepszych spotkań na żywo!

Gdzie oglądać Athletic Bilbao – Villarreal?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Athletic Bilbao – Villarreal, warto poznać także inne ligi, dostępne w transmisjach live u bukmacherów. W końcu niemal każdy z nich oferuje dostęp na żywo do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie. A wszystkie spotkania będziesz mógł oczywiście oglądać na stronach, jak i w aplikacjach bukmacherskich.

Zaloguj się aby dodawać komentarze