Athletic Bilbao – Granada: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.04.2024

Athletic Bilbao - Granada gdzie oglądać

Athletic Bilbao – Granada: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W piątkowy wieczór odbędzie się tylko jedno starcie w hiszpańskiej La Liga. Na placu boju zobaczymy drużyny z odległych stron tabeli. Gospodarze znajdują się bowiem w czołówce, a goście, niemal na dnie tabeli. Wydaje się więc, że gospodarze powinni bez większych przeszkód pokonać rywali. A gdybyś chciał też zobaczyć ten pojedynek, ale nie wiesz gdzie oglądać Bilbao – Granada, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Athletic Bilbao – Granada gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Athletic Bilbao – Granada za darmo? Największej liczby transmisji z meczów piłkarskich znajdziesz z pewnością w STS. To właśnie ten bukmacher oferuje pojedynki z takich lig, jak niemiecka, francuska, hiszpańska czy holenderska. Co ciekawe starcia te możesz śledzić na stronie internetowej, jak i w aplikacji. A co trzeba zrobić, aby skorzystać z dostępu do darmowych transmisji? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Athletic Bilbao – Granada i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Athletic Bilbao – Granada na żywo w TV

Nadchodzące starcie Athletic Bilbao – Granada będziesz mógł również śledzić także w TV. Prawa do transmisji z meczów La Liga posiada w naszym kraju między innymi Eleven Sports, gdzie możesz liczyć na sporą liczbę spotkań z ligi hiszpańskiej. Stacja ta oferuje również dostęp do Serie A czy Ligue 1, więc po prostu – jest co oglądać. Natomiast potyczka pomiędzy Bilbao a Granadą odbędzie się w piątek, 19. kwietnia o 21:00.

Athletic Bilbao – Granada gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Athletic Bilbao – Granada zobaczysz we wspomnianym STS. Oferuje on mnóstwo interesujących pojedynków w transmisjach na żywo i to nie tylko piłkarskich, ale również z wielu różnych dyscyplin. A żeby mieć darmowy dostęp wystarczy założyć tam konto i obstawić przynajmniej jeden kupon do doby przed startem transmisji. W tym miejscu warto wspomnieć także o świetnych promocjach startowych, jak i dla stałych graczy czy bezpiecznemu zakładowi STS, dzięki któremu będziesz miał ubezpieczony kupon.

Gdzie oglądać Athletic Bilbao – Granada?

Skoro poznałeś już potrzebne informacje na temat tego, gdzie oglądać Athletic Bilbao – Granada, to warto także przyjrzeć się bliżej temu, czego można spodziewać się po transmisjach innych bukmacherów. Mianowicie każdy z nich posiada dostęp do przynajmniej kilku rozgrywek piłkarskich, ale nie tylko. Zobaczysz także spotkania NHL czy NBA, a także turnieje tenisowe czy mecze siatkarskie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze