Athletic Bilbao – Atletico Madryt: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 29.02.2024

Athletic Bilbao - Atletico Madryt gdzie oglądać

Athletic Bilbao – Atletico Madryt: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W czwartkowy wieczór poznamy drugiego finalistę Pucharu Króla. Do walki w rewanżowym pojedynku staną ekipy z czołówki ligowej tabeli, a biorąc pod uwagę ich pierwsze starcie na Metropolitano Stadium, gdzie nieznacznie lepsi okazali się Baskowie, emocji nie zabraknie. A jeżeli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Athletic Bilbao – Atletico Madryt, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Athletic Bilbao – Atletico Madryt gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Athletic Bilbao – Atletico Madryt zupełnie za darmo? Z taką opcją do swoich graczy wychodzi między innymi STS. To właśnie tam znajdziesz najciekawsze pojedynki z takich lig, jak niemiecka, francuska, hiszpańska czy holenderska, ale też i z Pucharu Niemiec czy właśnie Pucharu Króla. Co ciekawe pojedynki te możesz śledzić na stronie internetowej, jak i w aplikacji STS. A co trzeba zrobić, aby skorzystać z dostępu do STS TV? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Athletic Bilbao – Atletico Madryt i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Athletic Bilbao – Atletico Madryt na żywo w TV

Oczywiście pojedynek pomiędzy Bilbao a Atletico Madryt będziesz mógł również śledzić na żywo w telewizji. Z taką opcją do fanów piłki hiszpańskiej wychodzi w naszym kraju TVP Sport, gdzie możesz liczyć na transmisje ze wszystkich spotkań Copa del Rey. Oznacza to, że wystarczy posiadać dostęp do jakiejkolwiek telewizji, a w zamian będziesz miał dostęp do spotkań Pucharu Króla. Natomiast opisywany pojedynek odbędzie się w czwartek, 29. lutego o 21:30.

Athletic Bilbao – Atletico Madryt gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Athletic Bilbao – Atletico Madryt zobaczysz więc w STS. Oferuje on mnóstwo interesujących pojedynków w transmisjach na żywo i to nie tylko piłkarskich, ale również z wielu różnych dyscyplin. Nie może więc zabraknąć spotkań piłkarskich na najwyższym poziomie, jak chociażby półfinałowe starcie Pucharu Króla, które wyłoni finalistę rozgrywek. A żeby mieć darmowy dostęp wystarczy założyć tam konto i obstawić przynajmniej jeden kupon do doby przed startem transmisji.

Gdzie oglądać Athletic Bilbao – Atletico Madryt?

Jeżeli już wiesz gdzie oglądać Athletic Bilbao – Atletico Madryt, to warto przyjrzeć się transmisjom live oferowanych przez innych bukmacherów w Polsce. W końcu niemal każdy operator posiada dostęp do wielu interesujących meczów. Chodzi między innymi o rozgrywki piłkarskie, ale też dostęp z turniejów tenisowych, a także NBA czy NHL. Dlatego też można być pewnym, że każdy kibic sportu znajdzie u bukmacherów coś dla siebie. A gdybyś chciał dowiedzieć się gdzie oglądać La Liga, to potrzebne informacje znajdziesz oczywiście na naszej witrynie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze