Atalanta – Torino: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 26.05.2024

Karol Linetty, Charles De Ketelaere

Gdzie oglądać mecz Atalanta – Torino? W niedzielę odbędzie się mecz Atalanty z Torino w ramach 38. kolejki ligi włoskiej. Masz ochotę obejrzeć to starcie w TV lub internecie? Przeczytaj poniższy tekst i zobacz, gdzie dostępna będzie jego transmisja oraz stream.

Atalanta – Torino, transmisja na żywo w TV

Mecz pomiędzy Atalantą a Torino rozegrany zostanie w niedzielę 26 maja o godzinie 18:00 na Gewiss Stadium w Bergamo. Choć gospodarze nie muszą już o nic walczyć, to Torino zawalczy w tym meczu o obronę zajmowanej aktualnie dziewiątej pozycji, która uprawnia do gry w europejskich pucharach. Trudno zatem dziwić się, że to Byki będą faworytami tego pojedynku. Chcesz obejrzeć ten mecz? Jego transmisja TV będzie dostępna w Eleven Sports 1.

Kursy na wygraną lub remis w meczu Atalanta - Torino
Superbet
1
3,70
X
3,70
2
2,05
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Atalanta – Torino: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek ten możesz prześledzić też w STS TV. U tego bukmachera każdy aktywny gracz może śledzić mecze Serie A i nie tylko poprzez aplikację mobilną. Oto warunki korzystania z takiej opcji:

  1. Załóż konto z użyciem linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj minimum jeden kupon na dobę
  4. Ciesz się dostępem do streamów w STS TV
  5. Życzę przyjemnego oglądania

Gdzie oglądać Atalanta – Torino?

Mecz Atalanta – Torino obejrzysz w STS, który jest jednym z dostępnych w Polsce bukmacherów z transmisjami. Oprócz meczów Serie A znajdziesz tam też streamy z innych interesujących rozgrywek dotyczących różnych dyscyplin sportu. Jeśli nie masz jeszcze tam konta, załóż je z naszym kodem i skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Obstaw swój pierwszy kupon, a jeśli nie wejdzie, odbierz zwrot pieniędzy na depozyt. Życzę powodzenia!

sts zakład bez ryzyka

Obrazek w tle: fot. Cristiano Mazzi/SPP/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze