Atalanta – Olympique Marsylia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.05.2024

Samuel Gigot, Leonardo Balerdi

Gdzie oglądać mecz Atalanta – Olympique Marsylia? Jednym z dwóch rozgrywanych w czwartek półfinałów Ligi Europy będzie pojedynek Atalanty z Marsylią. W tym tekście znajdziesz informacje dotyczące dostępnej transmisji oraz streamu online tego starcia.

Atalanta – Olympique Marsylia, transmisja na żywo w TV

Mecz Atalanty z Marsylią odbędzie się 9 maja 2024 o godzinie 21:00 na Gewiss Stadium w Bergamo. W pierwszym meczu tych zespołów padł remis 1-1, co sprawia, że w rewanżu sprawa awansu jest całkowicie otwarta. Chcesz obejrzeć ten mecz? Sprawdź, gdzie znaleźć stream online, ponieważ transmisja TV niestety nie będzie dostępna.

Atalanta – Olympique Marsylia: transmisja i stream online za darmo

Stream online tego pojedynku znajdziesz w Viaplay, gdzie możesz oglądać wszystkie mecze Ligi Europy oraz Ligi Konferencji Europy. Zachęcam przy okazji do sprawdzenia, jak bogata jest oferta transmisji u bukmacherów.

Gdzie oglądać Atalanta – Olympique Marsylia?

Atalanta – Marsylia obejrzysz w Viaplay. Jeśli natomiast masz swoje typy na ten pojedynek, możesz zagrać je w Superbet, gdzie znajdziesz bogatą ofertę zakładów na mecze Ligi Europy. Nie masz jeszcze konta u tego operatora? Załóż je z kodem ZAGRANIE, graj przez tydzień, a po tym czasie odbierz zwrot pieniędzy ze wszystkich przegranych kuponów nawet do 3500 PLN! Zwrócone środki mają postać freebetu. Sprawdź też, jak korzystać z transmisji w Superbet! Życzę miłego oglądania i powodzenia na kuponach!

Obrazek w tle: fot. Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze