Gdzie oglądać Aston Villa – West Ham? Niedzielne spotkanie Aston Villi z West Hamem będzie jednym z trzech, zaplanowanych na ten dzień spotkań w Premier League. Z pewnością wielu polskich kibiców zechce zobaczyć w akcji Matty’ego Casha, czy Łukasza Fabiańskiego, którzy wystąpią w tym meczu. Poniżej napisałem więcej o terminie tego starcia, a także o transmisji i streamach online. Zapraszam do sprawdzenia.

Starcie Aston Villi z West Hamem będzie jednym z trzech, niedzielnych meczów Premier League. Jeśli masz ochotę poświęcić niespełna 2 godziny i zobaczyć w akcji dwóch Polaków, to najlepszym wyjściem jest skorzystanie z transmisji oferowanej przez Viaplay. Jak uzyskać do niej dostęp?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Aston Villa – West Ham
baner viaplay na PL

Aston Villa – West Ham, transmisja na żywo w TV

Jeśli masz ochotę obejrzeć transmisję z meczu Aston Villi z West Hamem na żywo, to najłatwiejszą, a zarazem najkorzystniejszą opcją, by zobaczyć to spotkanie w TV jest skorzystanie z oferty operatora Viaplay. W akapicie wyżej dokładnie opisałem, w jaki sposób zarejestrować się na tym portalu – gdy już założysz konto w Viaplay, to wystarczy, że włączysz transmisję o godzinie 15:00!

Aston Villa – West Ham: transmisja i stream online za darmo

Skoro już wiesz, w jaki sposób zdobyć możliwość oglądania transmisji za darmo, to warto powiedzieć kilka słów o obu zespołach. Aston Villa nie rozpoczęła sezonu najlepiej i podobnie, jak w zeszłej kampanii, gra w kratkę. Zespół Matty’ego Casha w 3 spotkaniach zdobył 3 punkty, a przed tygodniem przegrał z Crystal Palace. West Ham spisuje się jeszcze gorzej i dotychczas nie uzyskał nawet jednego oczka. Wydaje się więc, że bezpośrednia potyczka tych ekip będzie ciekawym i wyrównanym widowiskiem – tym bardziej warto skorzystać z oferty Viaplay i włączyć stream online z tego spotkania!

Gdzie oglądać Aston Villa – West Ham?

Mecz Aston Villi z West Hamem to ciekawie zapowiadające się spotkanie, które dzięki opcjom Viaplay, obejrzeć możecie na wielu platformach. Mam tu na myśli chociażby telefony z systemem IOS lub Android, laptopy, komputery, czy wreszcie odbiorniki TV z funkcją SMART! Zachęcam też do sprawdzenia, gdzie zobaczycie transmisje z pozostałych meczów Premier League. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze