W środę dojdzie do ciekawego starcia w Premier League. Aston Villa, były klub Grealisha, na własnym stadionie podejmie Manchester City. Goście wyglądają na silną ekipę, ale czy dadzą radę to wygrać? Sprawdź, gdzie będzie można obejrzeć mecz Aston Villi z Manchesterem City i zerknij na to, co wiemy o transmisji w TV!

Aston Villa – Manchester City: gdzie oglądać dzisiaj?

Dzisiaj w Premier League będziemy mogli obejrzeć m.in. mecz Aston Villi z Manchesterem City. Rywalizacja tych ekip oznacza występ Grealisha na swoją byłą drużynę. Pomocnik Obywateli w tym sezonie aż tak nie błyszczy, ale być może przełamie się właśnie w tej rywalizacji. Warto na pewno będzie obejrzeć to spotkanie, bo zapowiada się na to, że będzie to emocjonujące spotkanie. Sprawdź, gdzie oglądać tę rywalizację i dowiedz się, czy będzie transmisja w TV!

Aston Villa – Manchester City: gdzie obejrzeć za darmo?

Zacznijmy od tego, że w eWinner jest bonus, który możesz odebrać. Dzięki niemu nie tylko zagrasz sobie np. zakład bez ryzyka, ale także będziesz mógł odebrać voucher na 30 dni do Canal+ Online. Z nim obejrzysz za darmo mecz Aston Villi z Manchesterem City. Jak więc zgarnąć taki voucher?

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj swoje dane w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie jakiś kupon
  4. Zgłoś się na czat gracza po voucher
  5. Wykorzystaj voucher na 30 dni do Canal+ Online
  6. Oglądaj mecz

baner ewinner voucher canal+ online

Aston Villa – Manchester City: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Mecz Aston Villi z Manchesterem City będziesz mógł obejrzeć w TV. Transmisja w telewizji będzie na Canal+ Sport. Jak nie masz tego kanału, to pobierz sobie po prostu na telewizor Canal+ Online i oglądaj tam mecz!

Aston Villa – Manchester City: stream na żywo online

Stream online z meczu Aston Villi z Manchesterem City będzie dostępny m.in. na Canal+ Online. Jest to całkiem dobra opcja, bo transmisja działa tam świetnie, a do tego jeszcze warto pamiętać, że dzięki bukmacherowi i sposobie podanym wyżej oprócz voucheru do Canal+ zgarniesz też inne bonusy w eWinner!

Aston Villa – Manchester City: zapowiedź meczu

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Aston Villi z Manchesterem City, to sprawdź także kursy, jakie wystawili bukmacherzy. W końcu można zagrać dość ciekawe zakłady, a kilka kursów ze sporym value znajdziesz tutaj:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 03:24.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Aston Villa - Manchester City?

Spotkanie Aston Villi z Manchesterem City obejrzysz m.in. w Canal+ Online.

O której Aston Villa zagra z Manchesterem City?

Spotkanie Aston Villi z Manchesterem City zaplanowane zostało na godzinę 21:15!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze