Aston Villa – Crystal Palace: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.09.2023

Ollie Watkins podczas meczu

Gdzie oglądać Aston Villa – Crystal Palace? Jednym z ciekawszych pojedynków w 5. kolejce angielskiej Premier League powinien być ten na Villa Park. Mecze Aston Villi w obecnym sezonie zawsze gwarantują masę emocji i pozostaje mieć nadzieję, że podobnie będzie podczas jej rywalizacji z Crystal Palace. W poniższym tekście znajdziecie wszystkie informacje o transmisji i streamach online z tego starcia. Zapraszam więc do sprawdzenia.

Aston Villa – Crystal Palace, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Aston Villi z Crystal Palace to oczywiście nie jedyny mecz Premier League w tę sobotę. W sumie zobaczymy ich aż 7, jednak w poprzednich bataliach drużyny Matty’ego Casha oglądaliśmy mnóstwo goli i wiele wskazuje na to, że podobnie będzie także i w tym przypadku! Sama batalia na Villa Park rozpocznie się 16. września 2023 roku o godzinie 16:00, jednak transmisji w TV nie znajdziemy niestety na żadnym kanale. Co nie oznacza, że nie znajdziemy jej wcale, bo już teraz przechodzimy do kwestii streamów online!

Aston Villa – Crystal Palace: transmisja i stream online za darmo

A za sprawą streamu online zobaczyć będzie można nie tylko omawianą rywalizację Aston Villi z Crystal Palace, ale również wszystkie inne potyczki w ramach 5. kolejki Premier League. Prawa transmisyjne do pokazywania meczów ligi angielskiej w Polsce ma serwis streamingowy Viaplay i to na jego antenie będziemy w stanie zobaczyć omawianą batalię na żywo! Towarzyszyć jej będzie polski komentarz i jakość obrazu w HD, co dodatkowo zachęca do skorzystania właśnie z tego źródła!

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Aston Villa – Crystal Palace

Gdzie oglądać Aston Villa – Crystal Palace?

Spotkanie z Birmingham będzie można obejrzeć także za sprawą aplikacji mobilnej wspomnianego już operatora Viaplay. Na swój telefon z systemem Android lub IOS bez problemu pobierzecie wymienioną aplikację i po zalogowaniu się na swoje konto, zyskacie dostęp do transmisji z meczu Aston Villa – Crystal Palace. Polecam zapoznać się także z programami lojalnościowymi u polskich bukmacherów. Zapraszam do sprawdzenia i życzę jak najlepszych wrażeń z oglądania!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze