Gdzie oglądać mecz Aston Villa – Arsenal? Jeżeli zastanawiasz się nad tym, to dobrze się składa, bo właśnie to tłumaczymy niżej. AV zmierzy się z Kanonierami w ramach 30 kolejki Premier League. Goście są nieznacznymi faworytami, ale czy to się przełoży na trzy punkty dla nich? Warto będzie sprawdzić, jak pójdzie obu ekipom!

ewinner, baner, canal online
fot. pressfocus

Aston Villa – Arsenal, gdzie oglądać

Aston Villa podejdzie do spotkania z Arsenalem jako lekki underdog. Wskazują na to m.in. kursy dostępne u polskich bukmacherów, które przemawiają za Kanonierami. Do tego trzeba podkreślić, że Ci nie radzili sobie ostatnio wcale tak źle.

Passę zwycięstw przerwało dopiero starcie z Liverpoolem, a przecież trzeba pamiętać, że Aston Villa aż tak silna, jak The Reds, nie jest. Kto tutaj sięgnie po komplet punktów? Warto na pewno będzie sprawdzić, gdzie obejrzeć to starcie. Taką możliwość dostaniesz z kolei m.in. w Canal+ Sport i Canal+ Online.

Aston Villa – Arsenal, transmisja na żywo w TV

Transmisja na żywo w telewizji z meczu Aston Villa – Arsenal będzie pokazana w Canal+ 4K Ultra oraz Canal+ Sport 2. Samo spotkanie zaplanowano na godzinę 13:30, a więc stosunkowo wcześnie. Jest to spowodowane typ, że później jeszcze czeka nas starcie pucharowe z udziałem Chelsea.

Aston Villa – Arsenal, transmisja za darmo

Tak się składa, że to starcie będziesz mógł obejrzeć za darmo w Canal+ Online. Jak to jest możliwe? Wszystko dzięki temu, że we współpracy z eWinnerem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do Canal+ Online. Jak odebrać taki voucher? To akurat nie jest skomplikowane i dokładnie to tłumaczymy w poniższej instrukcji:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie dowolny kupon 
  4. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Aston Villa – Arsenal, transmisja online

Należy pamiętać, że Aston Villa w starciu z Arsenalem nie będzie faworytem, ale i tak powinna nam zapewnić dobre widowisko. Transmisja online w Canal+ Online to będzie pokazana także w wersji przeglądarkowej oraz w aplikacji na telefon i są to jedyne legalne miejsca, gdzie będzie stream online. To świetne rozwiązania, z których warto skorzystać. Jeżeli nie jesteś przekonany np. co do bukmachera, to przeczytaj o kodzie promocyjnym w eWinner!

Aston Villa – Arsenal, szanse na zwycięstwo

Na papierze to Aston Villa jest underdogiem w starciu z Arsenalem. Pierwsza z tych ekip powinna tutaj powalczyć jednak o komplet punktów, ale to wcale nie będzie proste. Kanonierzy chcą wrócić do dobrej passy i to ich główny cel.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 02:20.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Aston Villa - Arsenal?

Spotkanie Aston Villi z Arsenalem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online.

O której Aston Villa zagra z Arsenalem?

Aston Villa zagra z Arsenalem o godzinie 13:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze