Aston Villa – Ajax: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 14.03.2024

Ollie Watkins podczas meczu z Ajaxem

Gdzie oglądać Aston Villa – Ajax? Jeżeli spojrzeć na 8 czwartkowych batalii w Lidze Konferencji, to uwagę przyciąga szczególnie zestawienie Aston Villi z Ajaxem! Mecz ten powinien stać na naprawdę wysokim poziomie i przede wszystkim być ciekawym widowiskiem dla kibiców! W poniższym tekście odnajdziecie informacje o dostępności transmisji w TV i streamów online ze wspomnianej batalii. Zapraszam więc do ich sprawdzenia!

Aston Villa – Ajax, transmisja na żywo w TV

Pierwsze spotkanie Ajaxu z Aston Villą niestety nieco zawiodło i nie okazało się przesadnie ciekawym widowiskiem. Po remisie 0:0 w Amsterdamie obydwa zespoły mają oczywiście szansę na wywalczenie awansu, a rewanż powinien obfitować w więcej okazji podbramkowych i przede wszystkim goli! Spotkanie to powinno być jednym z ciekawszych w ramach 1/8 finału Ligi Konferencji, a rozpocznie się 14. marca 2024 roku o godzinie 21:00 czasu polskiego. Jeśli chodzi o transmisję w TV, to niestety w Polsce z takiego rozwiązania nie będzie można skorzystać. Alternatywą będą jednak dostępne w sieci streamy online, o których więcej już za moment!

Aston Villa – Ajax: transmisja i stream online za darmo

Wielu kibiców i typerów regularnie ogląda spotkania piłkarskie na żywo w Internecie! Również rywalizacja Aston Villi z Ajaxem Amsterdam będzie dostępna live w Internecie, jednak nie na stronie żadnego bukmachera. Prawa do pokazywania starć Ligi Konferencji posiada w naszym kraju w Viaplay i właśnie tam odnajdziemy stream online z opisywanego w tym tekście spotkania! Niestety nie mówimy o darmowej opcji, bo za taki stream trzeba będzie zapłacić. Obecnie cena miesięcznej subskrypcji w Viaplay wynosi 55 PLN. Na marginesie, polecam zerknąć na aktualne kursy bukmacherskie:

Gdzie oglądać Aston Villa – Ajax?

Mam nadzieję, że w tekście znaleźliście niezbędne i przydatne informacje o tym, gdzie oglądać Ligę Konferencji, jak i samą batalię Aston Villi z Ajaxem na żywo. Okazuje sie, że podobnie jak w przypadku innych gier we wspomnianych rozgrywkach, tak i mecz The Villans z Holendrami dostępny będzie do obejrzenia na żywo tylko i wyłącznie w serwisie streamingowym Viaplay. Innych legalnych opcji na polskim rynku niestety nie znajdziemy. Dzięki za uwagę i jak największych emocji w czwartkowy wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze