Gdzie oglądać mecz AS Roma – Venezia? Czy będzie transmisja w TV? Na te pytania odpowiadamy niżej. Rzymianie dalej nie są pewni tego, że utrzymają swoje miejsce w TOP 6 i będą grać w Lidze Europy w kolejnym sezonie. Ich starcie z Venezią będzie więc bardzo ważne dla ułożenia tabeli i na pewno warto je będzie oglądać. Więcej o tym, gdzie to można zrobić, piszemy niżej!
baner na roma - venezia od fortuny
fot. fortuna

AS Roma – Venezia, gdzie oglądać

W sobotę rozegrane zostaną spotkania w ramach 37 kolejki Serie A, w której dojdzie do rywalizacji AS Roma – Venezia. Gospodarze zdecydowanie są faworytami w tym starciu, ale gościna pewno nie można przekreślać, ponieważ Rzymianie w tym sezonie czasami notowali wpadki i tak też może być tym razem, gdyż ich forma zdecydowanie nie jest stabilna. Na pewno będzie to dobre widowisko, a jak zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz AS Roma – Venezia, to niżej Ci pokażemy!

AS Roma – Venezia, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu AS Roma – Venezia będzie puszczona w Eleven Sports 1 oraz u bukmacherów, a więc masz kilka opcji, aby obejrzeć starcie pomiędzy tymi ekipami i warto z nich skorzystać. Jeżeli nie chcesz go oglądać w TV, to zawsze możesz użyć aplikacji od Fortuny lub obejrzeć je w przeglądarce u tego bukmachera. Jak u niego oglądać spotkania? O tym piszemy więcej niżej!

AS Roma – Venezia, transmisja na żywo za darmo

Dzięki naszej współpracy z Fortuną będziesz mógł w internecie obejrzeć starcie AS Roma – Venezia. Zasady są bardzo proste, bo wystarczy założyć konto u tego bukmachera, a następnie spełnić warunki, jakie stawia. Wszystko zresztą dokładnie wytłumaczyliśmy w naszej specjalnej instrukcji.
  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fortuna
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj dowolny kupon
  4. Przejdź do sekcji TV
  5. Oglądaj mecz AS Roma – Venezia
Nie jesteś przekonany do tego rozwiązania? To przeczytaj opinie o Fortuna TV i oglądaj mecze u tego bukmachera!

AS Roma – Venezia, transmisja online

Transmisja online z meczu AS Roma – Venezia będzie do obejrzenia w aplikacji na telefony od STS, a także w wersji przeglądarkowej strony od tego bukmachera, więc możliwości jest kilka i każdy powinien bez problemu znaleźć tutaj coś dla siebie. Warto o tym pamiętać, bo dzięki temu będziemy mogli odpalić rywalizację pomiędzy tymi ekipami niezależnie od tego gdzie jesteśmy.

AS Roma – Venezia, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma AS Roma, jednak trzeba pamiętać, że goście często w sezonie 2021/2022 pokazywali, że grają w kratkę i nie wiadomo, jak im pójdzie tym razem. Warto na pewno jednak zerknąć na kursy, jakie na to spotkanie wystawili polscy bukmacherzy:
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 00:26.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz AS Roma - Venezia?

Starcie AS Romy z Venezią będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go!

O której AS Roma zagra z Venezią?

AS Roma zmierzy się z Venezią już o godzinie 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze