Aryna Sabalenka – Iga Świątek: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 14.11.2021

Świątek podczas meczu na IO Tokio 2021
Obecnie trwa jeden z turniejów WTA, czyli finały Guadalajara. Za nami już pierwsze mecze w fazie grupowej, a w jednym z nich Iga Świątek zmierzyła się z Marią Sakkari i przegrała 0:2. Teraz powalczy z Aryną Sabalenko. Czy tym razem Polce uda się wygrać? Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz i dowiedz się, czy jest transmisja w TV lub stream online.

Aryna Sabalenka – Iga Świątek – gdzie oglądać dzisiaj?

W trakcie finałów Guadalajara mamy przyjemność na kortach oglądać Igę Świątek. Polka trafiła do grupy z Sabalenką, Sakkari i Badosą. Iga już na starcie nie poradziła sobie z Marią Sakkari, z którą przegrała 0:2 w dość słabym stylu. Świątek uległa bowiem 2:6 i 4:6, więc teraz będzie chciała zrobić wszystko, żeby się przełamać. Czy uda się jej pokonać Sabalenkę? Zobacz, gdzie obejrzeć spotkanie Aryny z Igą!

Dzięki bonusowi w STS możesz obejrzeć ten mecz online, a do tego zwiększysz swoje emocje z kibicowania. O co dokładnie chodzi?

baner od sts

Aryna Sabalenka – Iga Świątek: gdzie oglądać za darmo?

Podczas finałów Guadalajara Świątek rozegra jeszcze dwa spotkania, ale żadnego z nich nie da się obejrzeć za darmo. Powyższy sposób jednak pozwala wydać zaledwie 2 PLN. Do tego pamiętaj, że możesz też skorzystać z Fortuna TV, które działa na podobnej zasadie.

Aryna Sabalenka – Iga Świątek: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja w TV z meczu Sakkari – Świątek? Zacznijmy od tego, że za pomocą chromecasta możesz przerzucić obraz z telefonu na TV, a to oznacza, iż STS TV i Fortuna TV wyświetlą Ci się na obrazie telewizora. Do tego oprócz STS możesz skorzystać z transmisji także w Fortunie:

  • zarejestruj się z linku: https://zagranie.com/go/fortuna
  • wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  • zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN
  • przejdź do TV i odpal mecz Igi Świątek
Oglądaj Igę Świątek w Fortuna TV!

Aryna Sabalenka – Iga Świątek: stream na żywo online

Stream na żywo online ze spotkania Sabalenka – Świątek będzie właśnie w STS TV i Fortuna TV, które są dostępne w przeglądarce i aplikacji mobilnej. Pamiętaj, że to jedne z najtańszych opcji na rynku, aby legalnie obejrzeć ten mecz!

Aryna Sabalenka – Iga Świątek: zapowiedź meczu

Z całą pewnością można stwierdzić, że starcie Sabalenka – Świątek będzie bardzo zacięte. Wskazuje na to forma obu Pań, a także ich dyspozycja podczas tego turnieju. Warto na pewno odebrać bonus w STS i zagrać ten mecz bez ryzyka.

1/2

Kursy na mecz Sabalenka - Świątek

STS
1.80
Sabalenka
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
2.00
Świątek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: Rafal Oleksiewicz / PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Sabalenki ze Świątek?

Spotkanie tych Pań obejrzysz w Fortuna i STS TV!

O której Sabalenka zagra ze Świątek?

Mecz zaplanowany został na godzinę 02:00, 14.11.2021!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze