Arsenal vs Manchester United – sprawdź BOOST na kurs oraz bonus od Betclic!

aubameyang

Do takich meczów chyba nikogo nie trzeba namawiać. Pierwszy dzień Nowego Roku przynosi nam prawdziwy hit Premier League, w którym zobaczymy Arsenal Londyn oraz Manchester United. Z tej okazji Betclic przygotował bonus, którym jest BOOST, który daje nam zdecydowanie wyższy kurs na zwycięstwo gospodarzy. Sprawdź szczegóły promocji oraz zapoznaj się z Betclic bonusem. Zapraszam do krótkiej lektury!

Kliknij >>>Betclic bonus<<< i dowiedz się wszystkiego nt. promocji w Betclicu W jednym miejscu dowiesz się o najwyższym zakładzie bez ryzyka w Polsce, ofercie bonusowej, o szansie na 50% wyższe wygrane oraz o takich akcjach jak BOOST, Cash Out czy Multi+. Nie chcesz ominąć żadnego bonusu od Betclic? Bądź z nami na bieżąco, a niczego nie przeoczysz!

Arsenal vs Manchester United – hit czy kit?

Na wstępie artykułu napisałem o tym, że ten mecz jest prawdziwym hitem Premier League. Z całą pewnością część z Was nie zgodzi się z tymi słowami i muszę powiedzieć, że szczerze Was rozumiem. Żadna z drużyn nie znajduje się obecnie w optymalnej formie.

Zdecydowanie wyżej w tabeli plasują się goście, ale pamiętajmy, że nie uniknęli oni fatalnych wpadek jak np. porażka z Watfordem. Z kolei Arsenal nadal nie może znaleźć swojego rytmu i nie wygrał żadnego z ostatnich 4 ligowych spotkań. Jednak obecna dyspozycja schodzi na drugi plan kiedy mówimy o tak wielkich klubach. Kanonierzy i Czerwone Diabły to dwie wielkie marki, które zawsze będę wzbudzały zainteresowanie.

BOOST na kurs na Arsenal Londyn

Z okazji tego mecz, bukmacher Betclic przygotował bardzo zachęcający bonus. Tym razem polega on na podwyższeniu kursu na zwycięstwo Arsenalu. W regularnej ofercie kurs na to zdarzenie wynosi 2,65. Dzięki BOOST-owi kurs na wygraną Kaniorów wzrasta do 3,50!

boost na Arsenal z Manchesterem

Jeśli chcesz skorzystać z BOOST-u, na stronie bukmachera musisz wejść w zakładkę „Super Kursy” i wybrać interesujące Cię zdarzenie. Akcja trwa do pierwszego gwizdka spotkania czyli do godz. 21:00. A zatem pospieszcie się, skorzystajcie z bonusu od Betclic i cieszcie się z wyższych wygranych!