Arsenal – Liverpool: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 04.02.2024

Diogo Jota w pojedynku z Tomiyasu

Gdzie oglądać Arsenal – Liverpool? Niewątpliwie największym hitem 23. serii gier na angielskich boiskach będzie rywalizacja na Emirates Stadium! Tam Arsenal postara się zatrzymać lidera rozgrywek, którym obecnie jest Liverpool! Do oglądania tego hitu nie trzeba specjalnie namawiać, natomiast warto powiedzieć o dostępnych opcjach transmisji. I to właśnie uczynię w poniższym tekście, zatem zapraszam do jego sprawdzenia.

Arsenal – Liverpool, transmisja na żywo w TV

Jak zdążyłem już wspomnieć we wstępie, starcie Arsenalu z Liverpoolem będzie bez dwóch zdań największym szlagierem 23. kolejki Premier League! Rywalizacja w Londynie finalnie może mieć kolosalny wpływ na losy mistrzowskiego tytułu, którego najbliżej jest obecnie Liverpool. Samo starcie zaplanowane zostało na niedzielę, 4. lutego 2024 roku i rozpocznie się nieco później od pozostałych gier, bo o godzinie 17:30 naszego czasu. W tym miejscu poinformuję, iż hitu tego nie znajdziemy na żadnym kanale w TV. Trzeba będzie zatem zainteresować się streamami online i transmisją w Internecie.

Arsenal – Liverpool: transmisja i stream online za darmo

Pora zatem odpowiedzieć na najważniejsze pytanie, a więc gdzie obejrzeć Arsenal – Liverpool? W chwili obecnej pełnię praw do pokazywania meczów Premier League w Polsce posiada stacja Viaplay. To właśnie na jej serwisie internetowym będziemy w stanie znaleźć legalną transmisję ze szlagieru 23. kolejki. Będzie jej towarzyszyć obraz w jakości HD, jak i polski komentarz, czy studio przedmeczowe. Zaznaczyć jednak trzeba, że nie mówimy o darmowej opcji, bo za miesięczny dostęp do usług Viaplay zapłacić trzeba obecnie 55 PLN. Warto jednak zainteresować się kursami bukmacherskimi i być może obstawić to starcie, by zrekompensować sobie ewentualny wydatek w Viaplay!

Gdzie oglądać Arsenal – Liverpool?

Na każdą kolejkę angielskiej Premier League dokładnie 2 spotkania można oglądać zarówno w Canal+, jak i w Viaplay. W przypadku hitowej rywalizacji Arsenalu z Liverpoolem nie mamy do czynienia z tego typu wyborem, zatem kibice angielskiej piłki spotkanie na Emirates Stadium obejrzą tylko w Internecie. Ja na sam koniec polecam zerknąć, gdzie oglądać Premier League w kontekście pozostałych gier 23. kolejki, które również zapowiadają się ciekawie! Powodzenia i jak najlepszych wrażeń z meczu w Londynie!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze