Arsenal – Chelsea: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 23.04.2024

Sterling i Gabriel leżący na boisku

Gdzie oglądać Arsenal – Chelsea? W środku tego tygodnia Premier League odrabia zaległości, a tą najciekawszą z perspektywy kibica wydaje się spotkanie Arsenalu z Chelsea! O derbach Londynu przeczytacie w poniższym tekście, a dokładniej rzecz ujmując, znajdziecie tu informacje o transmisji w TV, jak i streamach online! Zapraszam zatem do zapoznania się z tematem.

Arsenal – Chelsea, transmisja na żywo w TV

Derbowa rywalizacja Arsenalu z Chelsea to chyba najciekawsze z zaległych spotkań angielskiej ekstraklasy w tym tygodniu! Będzie to z resztą jedyny wtorkowy mecz Premier League, a dokładna data rozpoczęcia zmagań na Emirates Stadium to 23. kwietnia 2024 roku i godzina 21:00 polskiego czasu. Przechodząc już do szczegółów transmisji, okazuje się, że hitu 29. kolejki niestety nie będziemy w stanie obejrzeć w formie transmisji w TV. Niektóre starcia ligi angielskiej pokazywane są co prawda w Canal+, jednak w tym konkretnym przypadku tego rodzaju transmisji nie znajdziemy. Co natomiast wiadomo o streamach online w Internecie?

Arsenal – Chelsea: transmisja i stream online za darmo

Zapowiedziałem temat transmisji w sieci i do tego zagadnienia przechodzę. W dobie dzisiejszych czasów większość najpopularniejszych rozgrywek piłkarskich jest dostępna do oglądania w Internecie i podobnie jest z ligą angielską, oraz tym konkretnym meczem w Londynie. Legalny i bezpieczny stream online z batalii Arsenal – Chelsea znajdziemy w serwisie streamingowym Viaplay, który w sezonie 2023/24 jest gwarancją dostępności wszystkich meczów Premier League. Dodam jednak, że miesięczny koszt takiej usługi to 55 PLN. A jak wyglądają wyliczenia bukmacherów i aktualne kursy na wtorkowe derby Londynu?

Gdzie oglądać Arsenal – Chelsea?

Mam nadzieję, że w tym artykule przybliżyłem Wam nieco temat tego, gdzie oglądać Premier League, oraz ten konkretny hit pomiędzy Arsenalem, a Chelsea. Niektóre spotkania ligi angielskiej pokazywane są na sportowych antenach Canal+, jednakże w tym konkretnym przypadku podobnej transmisji zabraknie. Standardowo jednak można będzie skorzystać z platformy streamingowej Viaplay i właśnie na niej odnaleźć bezpieczny i legalny stream online ze szlagieru Premier League. Pozostało mi zatem podziękować za uwagę i życzyć masy emocji we wtorkowy wieczór!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze