Armenia – Chorwacja: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.09.2023

Luka Modrić dziękujący kibicom za doping

Gdzie oglądać Armenia – Chorwacja? W poniedziałek czekają nas kolejne mecze w ramach eliminacji do Euro 2024, a jednym z ciekawszych pojedynków w ich ramach będzie batalia Armenii z Chorwacją. Jeżeli jesteście zainteresowani transmisją i streamami online z tego starcia, to w poniższym tekście powiemy o wszystkich opcjach, umożliwiających obejrzenie tego starcia na żywo. Zapraszam więc do sprawdzenia.

Armenia – Chorwacja na żywo w TV

Spotkanie Armenii z Chorwacją wcale nie musi być tak jednostronne, jak na pierwszy rzut oka może się wydawać. Gospodarze tego starcia grają ofensywny i ciekawy futbol i byli już w stanie zremisować z Turcją, czy pokonać na wyjeździe Walię. Chorwatów czeka więc wymagająca przeprawa, a samo spotkanie rozpocznie się 11. września 2023 roku o godzinie 18:00 polskiego czasu. Jeżeli macie ochotę śledzić to starcie na żywo w telewizji, to należy włączyć o wspomnianej porze kanał Polsat Sport Extra. Polecam również zainteresować się kursami na to starcie, z których skorzystacie z poziomu aplikacji bukmacherskich!

Armenia – Chorwacja: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli interesuje Was natomiast transmisja internetowa, a więc najzwyczajniej w świecie stream online, to takowy również będzie dostępny, jednak niestety nie mowa tu o darmowej opcji. Prawa do meczów eliminacji Euro 2024 posiada bowiem telewizja Polsat i to właśnie w internetowym serwisie Polsat Box Go będzie można zobaczyć starcie Armenia – Chorwacja. Płatność wiąże się jednak z jakością obrazu w HD i polskim komentarzem, co z pewnością jest ciekawą alternatywą dla nielegalnych pirackich streamów!

Gdzie oglądać Armenia – Chorwacja?

Spotkania eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 cieszą się dużym zainteresowaniem, więc nie dziwi specjalnie, że również mecz Armenia – Chorwacja będzie szeroko dostępny do obejrzenia na różnych platformach! Oczywiście najbardziej popularne opcje, to stream online i transmisja w TV, o czym pisaliśmy wyżej. Polecam sprawdzić także transmisje live u polskich bukmacherów, gdzie również znajdziecie szereg ciekawych spotkań na żywo. Powodzenia i wielu emocji przy okazji poniedziałkowej batalii w Armenii!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze