Arkadiusz Tańcula – Wiewiór: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online

Arkadiusz Tańcula wychodzący do walki

Gdzie oglądać Arkadiusz Tańcula – Wiewiór? Podczas najbliższej gali Fame MMA 20 zobaczymy w sumie aż 14 pojedynków, a jednym z bardziej interesujących będzie starcie Arkadiusza Tańculi z Wiewiórem! Wielu kibiców mocno wyczekuje tego starcia, a ja w poniższym tekście pomogę znaleźć informacje o transmisji w TV i streamie online ze wspomnianej walki! Zapraszam zatem do lektury.

Masz ochotę zagrać kupon na FAME MMA 20? Ofertę i zakłady znajdziesz wyłącznie u bukmachera Betclic!

Załóż konto z kodem promocyjnym VIPFAME i zgarnij zakład bez ryzyka aż do 200 PLN!

baner na FAME MMA 20

Arkadiusz Tańcula – Wiewiór, gdzie oglądać?

Starcie Arkadiusza Tańculi z Wiewiórem odbędzie się oczywiście na najbliższej gali Fame MMA 20 i będzie jednym z ćwierćfinałowych pojedynków wyczekiwanego turnieju Fame! Obydwaj panowie wzbudzają sporo emocji i potrafią się bić, a zatem ich bezpośrednie zestawienie powinno być szalenie ciekawe! A gdzie oglądać Fame MMA 20? Podobnie jak przy okazji poprzednich edycji gal, tak i tym razem trzeba będzie zakupić PPV na oficjalnej stronie organizatora, a zatem na famemma.tv. Więcej na ten temat powiem jeszcze w dalszej części tekstu!

Arkadiusz Tańcula – Wiewiór, kiedy i o której godzinie?

Jeżeli chodzi o termin omawianego pojedynku, niestety nie mamy tu dokładnych informacji o rozpoczęciu wspomnianej walki. Sama gala Fame MMA 20 została oczywiście zaplanowana na najbliższą sobotę, a zatem 10. lutego 2024 roku i pierwsze starcie rozpocznie się o godzinie 20:00 naszego czasu. Samo starcie Tańculi z Wiewiórem jest na dolnej części karty walk, zatem powinno ono dojść do skutku stosunkowo szybko. Warto zatem śledzić na bieżąco galę, by nie ominąć starcia Tańculi z Wiewiórem! Podobnie jak warto sprawdzić nasze aktualne typy na Fame MMA 20!

baner pod Fame MMA 20

Arkadiusz Tańcula – Wiewiór, transmisja w TV za darmo

Wierni kibice gal freak-fightowych wiedzą, że eventy takie jak Fame MMA nie są pokazywane w telewizji. Żadna stacja nie posiada bowiem praw transmisyjnych do tego rodzaju wydarzeń, a organizacje umożliwiają obejrzenie pojedynków tylko i wyłącznie na swoich stronach internetowych. Podobnie jest w przypadku Fame MMA 20 i pojedynku Tańculi z Wiewiórem, który jak już wspomniałem, będzie dostępny na famemma.tv. Z resztą za moment powiem nieco więcej o takim streamie online na żywo. Póki co zachęcę jeszcze do skorzystania z naszego kodu promocyjnego Betclic, z którym odbierzecie zakłady bez ryzyka do 200 PLN!

Arkadiusz Tańcula – Wiewiór, stream online

Oczywiście najbardziej popularnym sposobem oglądania gal freak-fightowych są streamy online i w przypadku walki Tańcula – Wiewiór taki rodzaj transmisji będzie oczywiście dostępny! Jak już wspomniałem, znajdziemy go na famemma.tv! Na tej stronie trzeba założyć swoje konto, a następnie dokonać zakupu pakietu. Do wyboru mamy dwie opcje i tańsza transmisja w jakości 720p warta jest 39.99 PLN. Jakość obrazu w HD i możliwość obejrzenia powtórki gali przez tydzień zostały natomiast wycenione na 44.99 PLN. Życzę zatem nienagannie działających streamów online i wielkich emocji w sobotni wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze