Arkadiusz Tańcula FAME MMA 11 – kim jest ten aktor? Skąd jest aż tak rozpoznawalny? Czy już wcześniej miał okazję walczyć? Na te i inne pytania odpowiadamy niżej. Z całą pewnością walka Tańculi na FAME MMA 11 będzie bardzo ciekawa. Szczególnie że już miał okazję zaprezentować się w tej federacji. Zobacz co wiadomo o jego wzroscie, wadze, czy wieku!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Arkadiusz Tańcula FAME MMA – kim jest?

Arkadiusz Tańcula i FAME MMA 11 to ciekawe połączenie. W końcu popularny aktor będzie się chciał zrewanżować za ostatnią walkę. Wiele osób zastanawia się kim jest Tańcula? Skąd jest tak popularny i dlaczego tyle osób interesuje się jego walką. Pod kątem typów bukmacherskich to również interesująca walka, bowiem kursy są bardzo interesujące.

Arkadiusz Tańcula wzrost, waga, wiek

Informacje o Arkadiuszu Tańculi na FAME MMA 11 są szeroko dostępne. Wiemy, jaki ma wzrost i znamy pozostałe rzeczy o nim. Tańcula to 32-letni aktor, który mierzy 183 centymetry wzrostu i waży około 93 kilogramy. Jego warunki fizyczne są więc bardzo dobre i na pewno zapewnią mu lekką przewagę w trakcie walki, ale wiemy, że ostatnio słabo stał z kondycją i pod sam koniec starcia miał problemy z ustaniem.

Fame MMA Arkadiusz Tańcula

Arkadiusz Tańcula na FAME MMA już rywalizował. Podczas dziewiątej gali zmierzył się z Murańskim i wygrał ją przez decyzję sędziów. Nie była to jednak tak jednostronna walka, bowiem obu zawodnikom brakowało tlenu w końcówce i tym razem Arkadiusz Tańcula musi się lepiej przygotować.

Arkadiusz Tańcula – rywal na FAME MMA 11

Arkadiusz Tańcula na FAME MMA 11 zmierzy się z Marcinem Malczyńskim. Wiemy, że ten jest groźnym rywalem i podczas FAME zdążył już zgromadzić doświadczenie. To może przeważać na jego szalę podczas tej walki. Zobacz, jaka jest pełna karta walk na FAME MMA 11 —> https://zagranie.com/kiedy-fame-mma-11-karta-walk-i-zapowiedz-gali/

Kariera poza MMA

Kim jest Arkadiusz Tańcula? Wiele osób zastanawia się kto to jest Arkadiusz Tańcula i skąd stał się aż tak popularny. To młody aktor, który najlepsze lata w karierze prawdopodobnie jeszcze ma przed sobą, a FAME MMA przynosi mu dużą sławę.

Arkadiusz Tańcula Instagram, YouTube i Lombard życie pod zastaw

Kto to jest Arkadiusz Tańcula na Instagramie? Aktor regularnie prowadzi swojego IG, na którym zebrał już ponad 300 tysięcy obserwatorów. Przewija się także na kanale YouTube, jednak największą popularność przyniósł mu serial “Lombard życie pod zastaw”. Kogo Tańcua grał w Lombardzie? Odgrywał rolę serialowego gangstera Ryżego, który miał konflikt z serialowym Adkiem. Ten jednak przeniósł się później do “normalnego” świata, bowiem Adka odgrywał Murański.

Arkadiusz Tańcula FAME MMA – jakie są kursy bukmachera

Po kursach bukmacherskich widzimy, że Arkadiusz Tańcula jest faworytem zdaniem zarówno graczy, jak i bukmacherów. Ponad 56 procent zakładów jest postawionych na wygraną Tańculi. Skoro już wiesz kim jest Arkadiusz Tańcula, to czas sprawdzić także kursy bukmacherskie na jego walkę na FAME MMA 11. A te są bardzo ciekawe, ponieważ dają nam value:

1/2

Kursy na wygraną w walce Malczyński - Tańcula

Betclic
2.20
Malczyński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.55
Tańcula
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

FAQ

Kim jest Arkadiusz Tańcula?

Arkadiusz Tańcula to aktor, który zasłynął z roli w serialu Lombard życie pod zastaw.

Z kim zawalczy Tańcula na FAME MMA 11?

Arkadiusz Tańcula na FAME MMA 11 będzie walczył z Marcinem Malczyńskim.

Zaloguj się aby dodawać komentarze