Arkadiusz Tańcula – Jacek Murański: typy, kursy i zapowiedź, 20.11.2021

tańcula z pucharem na fame mma

W sobotę będziemy świadkami 12 gali FAME MMA, w której czeka nas wiele emocji. Głośne nazwiska wyjdą do oktagonu, a w tym gronie na pewno jest Jacek Murański. Wcześniej z Tańculą wałczył jego syn, który przegrał. Czy ojcu uda się zrewanżować? Sprawdź najciekawsze typy i kursy bukmacherskie, a także zapowiedź samej walki Tańculi z Muranem!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Arkadiusz “Aroy” Tańcula – Jacek “Muran” Murański, zapowiedź walki

Podczas FAME MMA 12 przyjdzie nam oglądać walkę Arkadiusza “Aroya” Tańculi z Jackiem “Muranem” Murańskim. Tańcula jest nam dość znany już, bo wcześniej walczył z młodym Murańskim i wygrał. Obydwaj Panowie to aktorzy, którzy występują w serialu “Lombard, życie pod zastaw”. Teraz Tańcula będzie mógł zmierzyć się ze “starym Murańskim”. Muran nie jest tutaj faworytem, głównie ze względu na swój wiek, ale jednak doświadczeniem i wolą walki może przechytrzyć rywala. Sprawdź zapowiedź walki i najlepsze typy oraz kursy bukmacherskie. Zobacz również, jakie są pozostałe propozycje na FAME MMA 12 –> https://zagranie.com/fame-mma-12-typy-20-11-2021/

Arkadiusz Tańcula – Jacek Murański: typy na walkę

Duże szanse są na to, że Muran tutaj zaskoczy. Arkadiusz Tańcula w pierwszej swojej walce na FAME MMA nie wypadł wcale tak dobrze. Raczej Muran nie dotrwa też do pięciu rund, więc tutaj stawiamy na zwycięstwo pierwszego z nich przed czasem. Kurs nie jest za wysoki, ale trudno znaleźć lepsze propozycje w ofercie bukmachera Betclic.

Tańcula wygra przez KO, TKO, DQ lub poddanie
Kurs: 1.35
Zagraj!

Arkadiusz Tańcula – Jacek Murański kursy bukmacherskie

Więcej do stracenia na tej walce zdecydowanie ma Arkadiusz Tańcula. Młody aktor zmierzy się z rywalem, który już nie jest pierwszej młodości. Różnica w warunkach fizynczych jest wręcz ogromna. Dlatego też zobacz, jakie są kursy bukmacherskie na tę rywalizację. Te znajdziesz w ofercie Betclica, który postanowił przygotować wiele różnych zakładów. Jednym z rynków naturalnie są typy na to, kto wygra.

Kursy na wygraną w walce Tańcula - Murański
Betclic
1.33
Tańcula
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.75
Murański
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Tak jak wyżej podaliśmy, jest duża szansa, że zobaczymy tutaj minimum dwie rundy. Jednak sporo osób uważa, iż to spotkanie zakończy się już nokautem w pierwszej rundzie. Betclic w swojej ofercie ma kursy na obie te opcje, z którymi możesz się tutaj zapoznać:

Kursy na under/over rund w walce Tańcula - Muran
Betclic
2.00
+1.5
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.65
-1.5
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Arkadiusz Tańcula – Jacek Murański, kto wygra walkę?

Wbrew pozorom może się okazać, że Tańcula wcale nie będzie miał prostej przeprawy. Murański jednak posiada o wiele większe doświadczenie i może się okazać, że tutaj wygra. Dużo zależy od tego, jaką taktykę na walkę przygotował Aroy. Jeżeli aktor będzie starał się pokonać rywala wykańczając go poprzez brak kondycji. Im dłużej będzie się przeciągać walka, tym większe szanse ma właśnie Tańcula. Bliżej nam do młodego aktora, który powinien tutaj wygrać.

Typy na Tańcula – Murański

Jeżeli szukasz typów na walkę Tańculi z Murańskim, to dobrze trafiłeś. Zdaniem wielu osób większe szanse tutaj ma właśnie Aroy. Jest to spowodowane tym, że Muran już nie jest pierwszej młodości i nawet pomimo dużego doświadczenia, czy charakteru, którego na pewno nie można mu odmówić, może po prostu przegrać przez kondycję. Murański na pewno nie odda walki i możemy tutaj obejrzeć na pewno co najmniej dwie rundy. To jest właśnie jeden z typów na walkę Tańculi z Murańskim.

+1.5 rundy
Kurs: 2.00
Zagraj!

kupon na walkę tańcula murański

Zdjęcie: Mateusz Porzucek / PressFocus

FAQ

Gdzie obstawię walkę Tańculi z Murańskim?

Starcie tych zawodników będziesz mógł obstawić w Betclic!

Kto jest faworytem w walce Tańcula - Murański?

Według bukmachera Betclic większe szanse ma właśnie Tańcula, który posiada lepszą kondycję!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze