Arka Gdynia – Wisła Płock: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.04.2024

Piłkarz Arki prowadzący piłkę

Gdzie oglądać Arka Gdynia – Wisła Płock? Na szalenie ciekawe spotkania w Fortuna 1. Lidze w niedzielę długo czekać nie trzeba będzie! Już pierwszy mecz tego dnia to rywalizacja wicelidera z zespołem walczącym o udział w barażach o awans! Gdzie i w jaki sposób obejrzeć szalenie interesujące starcie Arki Gdynia z Wisłą Płock? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym artykule.

Arka Gdynia – Wisła Płock na żywo w TV

Rywalizacja Arki z Wisłą to prawdziwy hit rozgrywek Fortuna 1. Ligi! Zespół z Gdyni walczy przecież o mistrzostwo rozgrywek i obecnie zajmuje 2. miejsce w stawce. Nafciarze mają natomiast szansę na zagranie w barażach o awans do Ekstraklasy, co jest z resztą jasnym celem klubu! Interesujący nas mecz zaplanowany został na 21. kwietnia 2024 roku i rozpocznie się już o godzinie 12:40. W tym miejscu dobra informacja, bo spotkanie będzie dostępne na żywo w TV. Transmisję w telewizji odnajdziemy na kanale Polsat Sport, a przecież to nie jedyna możliwość zobaczenia rywalizacji w Gdyni.

Arka Gdynia – Wisła Płock, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jakie inne opcje obejrzenia tego meczu oferuje polski rynek? Wielu kibiców woli korzystać ze streamów online względem transmisji w TV. Jeżeli należycie do tego grona, to musicie wiedzieć, że w sieci znajdziecie legalną i bezpieczną alternatywę dla transmisji w telewizji. Stream online z hitu kolejki zostanie pokazany na platformie streamingowej telewizji Polsat, która posiada pełnię praw do rozgrywek Fortuna 1. Ligi. Niestety jednak miesięczny dostęp do usług Polsat Box Go kosztuje, a darmowych alternatyw brakuje. Na marginesie, warto sprawdzić aktualne kursy bukmacherskie na tę batalię:

Gdzie oglądać Arka Gdynia – Wisła Płock?

Zmierzając powoli do końca tekstu o transmisji z meczu Arki z Wisłą, okazuje się, że podobnie jak w przypadku pozostałych gier Fortuna 1. Ligi, rywalizację na żywo będzie można obejrzeć zarówno na żywo w TV, jak i w formie streamu online w sieci. W kampanii 2023/24 prawa transmisyjne do rozgrywek zaplecza Ekstraklasy posiada telewizja Polsat, zatem jeśli interesują Was mecze Fortuna 1. Ligi, warto rozważyć zakup oferty tego wydawcy. Mam nadzieję, że pomogłem dowiedzieć się, gdzie oglądać Fortuna 1. Ligę, jak i niedzielny hit tych rozgrywek. Powodzenia i masy emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze