Arka Gdynia – Wisła Kraków: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 08.03.2024

Arka Gdynia - Wisła Kraków gdzie oglądać

Arka Gdynia – Wisła Kraków: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W drugim piątkowym spotkaniu Fortuna 1. ligi zobaczymy drużyny, które walczą o awans do Ekstraklasy. Gospodarze plasują się bowiem na 1. miejscu w tabeli, a goście na 5. Bez wątpienia będzie się działo i emocji nie zabraknie. A jeżeli chciałbyś zobaczyć to widowisko, ale nie wiesz gdzie oglądać Arka – Wisła, to potrzebne informacje dostępne będą nieco niżej.

Arka Gdynia – Wisła Kraków na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Arka Gdynia – Wisła Kraków? Prawa do transmisji z Fortuna 1. ligi posiada w naszym kraju jedynie Polsat Sport. Co ciekawe stacja ta oferuje tylko najciekawsze potyczki każdej serii spotkań, dlatego też jeśli jesteś fanem tych rozgrywek, to warto rozważyć tę opcję. Natomiast opisywany pojedynek pokaże Polsat Sport Extra, a odbędzie się on w piątek, 8. marca o 20:30

Arka Gdynia – Wisła Kraków gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Ponadto stream online Arka Gdynia – Wisła Kraków będziesz mógł zobaczyć również w internecie. Co ciekawe nie są one dostępne u bukmacherów i również transmitowane są tylko w jednym miejscu. Taką opcję posiada Polsat na swojej platformie streamingowej Polsat Box Go. Tam możesz liczyć na wszystkie spotkania z zaplecza polskiej Ekstraklasy.

Gdzie oglądać Arka Gdynia – Wisła Kraków?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Arka Gdynia – Wisła Kraków, warto poznać także ligi, które pokazywane są w transmisjach live u bukmacherów. Na dostęp do meczów na żywo możesz liczyć między innymi w STS TV czy Superbet TV, a znajdziesz tam to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie. A jeżeli chciałbyś poznać konkrety na temat tego gdzie oglądać 1. ligę, to potrzebne informacje znajdziesz na naszej witrynie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze