Arka Gdynia – Stal Rzeszów: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 25.02.2024

Arka Gdynia - Stal Rzeszów gdzie oglądać

Arka Gdynia – Stal Rzeszów: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Pierwsze sobotnie spotkanie w Fortuna 1. lidze powinno być stosunkowo jednostronne. Mianowicie gospodarze radzą sobie w ostatnim czasie naprawdę nieźle, co potwierdza ich 2. miejsce w tabeli. Goście natomiast zajmują odległą, 13. pozycję. A jeżeli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Arka – Stal, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Arka Gdynia – Stal Rzeszów na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Arka Gdynia – Stal Rzeszów? Spotkania Fortuna 1. ligi zobaczysz jedynie w Polsacie Sport i warto zaznaczyć, że dostępnych jest tam tylko kilka pojedynków każdej serii spotkań. Nie powinno jednak dziwić, że opisywane zaległe spotkanie pomiędzy Arką a Stalą będziesz mógł śledzić w TV. Transmisji należy spodziewać się w Polsacie Sport, w niedzielę, 25. lutego o 12:40. A wszelkie potrzebne informacje na temat tego gdzie oglądać 1. ligę znajdziesz oczywiście na naszej witrynie!

Arka Gdynia – Stal Rzeszów gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jak już wspomniałem, stream online Arka Gdynia – Stal Rzeszów będzie można zobaczyć także w internecie. Taką opcję daje jednak wyłącznie Polsat Box Go, czyli internetowa platforma Polsatu. To właśnie tam możesz śledzić wszystkie potyczki Fortuna 1. ligi, więc jeśli jesteś fanem rozgrywek z zaplecza Ekstraklasy, to warto rozważyć opcję przygotowaną przez tę stację.

Gdzie oglądać Arka Gdynia – Stal Rzeszów?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Arka Gdynia – Stal Rzeszów, warto poznać także inne ligi, dostępne w transmisjach live u bukmacherów. Sporo interesujących streamów posiada między innymi STS TV czy Betclic TV. Oferują one dostęp do meczów na żywo i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze