Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz: gdzie oglądać? Transmisja w TV, stream online na żywo (05.08.2022)

zawodnik arki gdynia w meczu 1 ligi

Gdzie oglądać mecz Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz? O tym piszemy w poniższym artykule. Arka Gdynia w tym sezonie chciałaby wrócić do Ekstraklasy, ale to wcale nie będzie proste. Rywalizacja jest zacięta, a konkurencja spora. Na pewno bezpośrednie starcie Arki z Sandecją będzie ciekawe dla kibiców i warto je obejrzeć!

Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz za darmo? Będzie to możliwe w Fuksiarzu, który da Ci voucher do Polsat Box Go. Jak zdobyć taki prezent?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza (możesz za te środki zagrać bez ryzyka do 500 PLN)
  3. Jak spełnisz te warunki, to bukmacher skontaktuje się z Tobą i prześle voucher
  4. Następnie aktywuj miesięczny dostęp do Polsat Box Go na stronie Polsatu

fuksiarz, polsatbox

Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz, transmisja na żywo za darmo

W piątek w pierwszej lidze czekają nas dwa mecze, które warto będzie obejrzeć. Jednym z nich jest starcie Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz. Je zaplanowano na godzinę 18:00, więc już wtedy będziemy mogli spodziewać się dobrego widowiska. Arka jest faworytem, ale czy uda się jej wygrać z Sandecją, która przecież jest wymagającym rywalem?

Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie mecze 1. Ligi będą transmitowane na kanałach Polsatu. Rywalizacja Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz zostanie pokazana w Polsat Box Go, którego aplikację możesz pobrać na swój telewizor i tam z niej korzystać. Pamiętaj też, że możesz zobaczyć, gdzie oglądąć inne mecze pierwszej ligi, bo często transmisje są dostępne w internecie!

Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz, transmisja online

Gdzie oglądać stream online z meczu Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz? Możesz to zrobić w kilku miejscach, np. na telefonie, czy tablecie z systemem Android lub iOS. Opcji jest sporo, a jedyne co musisz zrobić, to pobrać aplikację od Polsat Box Go na swoje urządzenie.

Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz możesz jeszcze zerknąć na kursy, jakie na tę rywalizację przygotowali bukmacherzy. W ich ofercie możemy znaleźć zakłady ze sporym value.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Arka - Sandecja?

Spotkanie Arki z Sandecją będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Arka zagra z Sandecją?

Arka zmierzy się z Sandecją już o godzinie 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze