Arka Gdynia – ŁKS: gdzie oglądać mecz? Transmisja TV, stream online na żywo (27.04.2022)

trener arki w meczu 1 ligi

Gdzie oglądać mecz Arka Gdynia – ŁKS? Czy będzie transmisja w TV? Spotkanie 30 kolejki 1 Ligi będziesz mógł obejrzeć w platformie od Polsat Sport oraz w Polsat Sport News. Nie wszyscy jednak mają dostęp do tych kanałów. Co wtedy zrobić? Możesz skorzystać m.in. z Polsat Box Go, a razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do tej platformy!

fuksiarz, polsatbox

Arka Gdynia – ŁKS, gdzie oglądać

Dzisiaj w ramach 30 kolejki 1 ligi dojdzie do interesującego spotkania, w którym Arka podejmie ŁKS. Gospodarze niewątpliwie są tutaj faworytami, ale czy uda się im ograć przyjezdnych? Na pewno będzie to dobre widowisko, więc warto będzie sprawdzić, jak pójdzie obu zespołom. Jeżeli jeszcze nie wiesz, gdzie oglądać spotkanie Arka Gdynia – ŁKS, to niżej pokażemy Ci, jak możesz odebrać voucher do Polsat Box Go i tam obejrzeć to starcie!

Arka Gdynia – ŁKS, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby oglądać mecz Arka Gdynia – ŁKS w TV. Jeżeli nie masz Polsat Box Go, to razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher. Jest on o wartości aż 40 PLN, więc warto się nim zainteresować, bo pozwoli Ci na obejrzenia nie tylko tej rywalizacji, ale także innych dostępnych przez najbliższe 30 dni!

Arka Gdynia – ŁKS, transmisja na żywo za darmo

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z meczu Arka Gdynia – ŁKS, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem. Dzięki temu zgarniesz voucher na 30 dni do Polsat Box Go i możesz go wykorzystać na swoje konto. Jak to dokładnie działa i co powinieneś wiedzieć?

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  4. Odbierz voucher

W Fuksiarzu możesz wykorzystać nasze typy na piłkę nożną i grając razem z nimi zwiększyć swoje emocje z oglądania spotkań. Wszystkie propozycje są darmo, więc warto je sprawdzić!

Arka Gdynia – ŁKS, transmisja online

Jeżeli chcesz odpalić stream online z meczu tych ekip np. na telefonie, to możesz to zrobić w aplikacji na smartfony. Jest to na pewno dobre rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę, bo pozwala oglądać to spotkanie niezależnie od tego, gdzie jesteś. Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Arka Gdynia – ŁKS, to sprawdź jeszcze, jakie kursy na nie dali nam do obstawienia bukmacherzy.

Arka Gdynia – ŁKS, szanse na zwycięstwo

Zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo ma Arka Gdynia, a przynajmniej tak to wygląda na papierze. Same kursy wyglądają z kolei w ten sposób:

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać starcie Arka - ŁKS?

Mecz Arki z ŁKS będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go!

O której Arka zagra z ŁKS?

Starcie tych ekip zaplanowano na godzinę 20:30!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze