Liga Narodów to zbyt mało? Mamy koło ratunkowe, a konkretnie propozycję walki dwóch kontynentów. Przedstawiciel Ameryki Południowej – Argentyna zmierzy się z ekipą z Ameryki Środkowej – Meksykiem. Kto wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji i co o tym meczu sądzą STS opinie?

STS opinie – dowiedz się więcej o legalnym bukmacherze

Argentyna vs Meksyk: zapowiedź meczu, kursy główne i STS opinie

Albicelestes przechodzą okres transformacji. W ostatnim czasie mają za sobą słabe wyniki. Najbardziej bolesny dla kibiców tego zespołu był mundial, gdzie mówiąc krótko, wypadli blado i ledwo wyszli z grupy. Na stanowisku trenerskim nie zobaczymy już Jorge Sampaoliego, ale zaszły również zmiany na murawie. Obecnie przerwę od kadry zrobił sobie Leo Messi. Argentyna bez tego piłkarza jest o wiele słabsza, a odpowiedzialność spoczęła na barkach wcześniej niedocenianych graczy, jak Icardi czy Dybala. Argentyńczycy po mundialu rozegrali cztery rywalizacje. Dwie ze słabszymi rywalami, gdzie pokonali Irak i Gwatemalę odpowiednio 4:0 i 3:0, a także dwie z wymagającymi. Skończyli je bez wygranej, a mówiąc konkretnie z porażką przeciwko Brazylii oraz remisem z Kolumbią.

Meksyk był jednym z większych zaskoczeń na mundialu. W końcu była to pierwsza drużyna, która pokonała reprezentację Niemiec. Na początku wyglądało to na gigantyczne osiągnięcie. Ostatecznie zakończyli swój udział w tym turnieju na 1/8 finału, gdzie pechowo trafili na Brazylię. Cechą charakterystyczną tego zespołu jest walka, ponieważ nigdy nie odpuszczają. Dla Meksykanów nie ma różnicy czy grają towarzysko czy o stawkę. Zawsze dają z siebie 100%. Mimo to, ich ostatnia forma nie wypada najlepiej. Z pięciu poprzednich spotkań przegrali aż cztery razy. Po mundialu pokonali jedynie reprezentację Kostaryki po ciężkim boju – 3:2. Jak prezentują się kursy główne w tej rywalizacji?

sts opinieSTS:

Faworytem bukmacherów są Argentyńczycy. Nawet bez Leo Messiego kurs na wygraną tego zespołu wynosi 1.70. Dla porównania remis 3.50, a zwycięstwo Meksyku 4.97. Biorąc pod uwagę fakt, że Albicelestes są w fazie przejściowej i nie wygrali w dwóch ostatnich meczach z poważnymi rywalami, można skierować wzrok na podpórkę na gości – 2.05.

STS opinie o meczu towarzyskim i zdarzeniach dodatkowych

Argentyna w czterech ostatnich meczach nie zanotowała wyniku BTTS. W trzech z czterech rywalizacji zachowali czyste konto. W tym czasie stracili tylko jedną bramkę. Jak widać, gra defensywna tego zespołu poszła wyraźnie do przodu, na czym można odczuć rękę obecnego trenera. Skład Argentyny nie wygląda tak imponująco, jak w poprzednich latach, jednak nadal znajdziemy tu kilka mocnych nazwisk. Moim zdaniem będzie to wyrównane spotkanie. Meksyk przegrał cztery z pięciu ostatnich rywalizacji, jednak analizując STS opinie, nie stoi na straconej pozycji pod kątem zdobycia gola w tym meczu. Meksykanie w każdym ostatnich czterech spotkań z Argentyną zdobywali bramkę. Kurs, że zobaczymy bramkę z obu stron, wynosi 2.10, a sam gol Meksykanów – 1.70.

Dla mnie obie propozycje są ciekawe, ponieważ Meksyk pokazuje, że spotkania z ich udziałem są otwarte, z kolei Argentyna ma problemy z mocniejszymi rywalami. Wymiana ciosów będzie bardzo możliwa. Meksyk nie przegrał w dwóch ostatnich rywalizacjach z tym przeciwnikiem. Co więcej, w trzech z pięciu poprzednich starć bezpośrednich, triumfowała ekipa będącą gościem.

Ważną informacją jest fakt, że to spotkanie towarzyskie będzie pokazywane w TVP Sport, a początek meczu o 1:00 w nocy naszego czasu.