Fortuna to jeden z tych bukmacherów, którzy stawiają na innowacje. Jako pierwszy bukmacher w Polsce wprowadził system Apple Pay. Nic więc dziwnego, że opinie o Fortunie są coraz lepsze!

Fortuna wprowadza Apple Pay i polepsza opinie!

Fortuna cały czas stara się wprowadzać nowe rzeczy do swojej oferty, czy ułatwiać różne rzeczy swoim klientom. Teraz, jako pierwszy bukmacher w Polsce, postanowiła wprowadzić Apple Pay. Jest to forma płatności bez udziału pośredników transakcyjnych, dostępna na telefonach z systemem iOS. Jednak, żeby móc z tego skorzystać, musicie zaktualizować aplikację tego bukmachera do najnowszej wersji. 

Fortuna opinie —> sprawdź, jakie są recenzje tego bukmachera!

Z całą pewnością Apple Pay może jeszcze bardziej przyśpieszyć Wam cały proces wpłaty środków, pomimo tego, że ten już i tak jest bardzo krótki. Do tego bukmachera informuje także, że dodał kolejny bank do usługi mojeID. Wcześniej informowaliśmy Was, że to innowacyjna forma potwierdzania tożsamości za pomocą swojego banku – nie trzeba już wysyłać skanów, czy zdjęć dowodu tożsamości. 

fortuna moje ID logowanie

Teraz do grona banków objętych systemem mojeID w Fortunie dołączył mBank. o kolejny już operator, który ułatwia w ten sposób proces weryfikacji swoim klientom. Do tego grona nalezą również: PKO BP, Bank Pekao, Inteligo, ING, Banki Spółdzielcze, Get In Bank, BOŚ Bank.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Fortunie opinie również są dobre przez pakiet powitalny. Pamiętajcie, że ten zgarniecie za rejestrację z kodem promocyjnym 2230PLN, który da Wam:

  • 2000 PLN od depozytu
  • 210 PLN bez ryzyka
  • 20 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze