Sytuacja w czwartej grupie Ligi A jest bardzo ciekawa. Chorwacja i Anglia wciąż mogą zająć pierwsze miejsce, ale także ostatnie. Hiszpania musi czekać na wynik tej rywalizacji, więc trzeba przyznać, że będzie to pasjonująca niedziela. Początek meczu już o godzinie 15:00 na Wembley. Sprawdzamy, na co najlepiej wykorzystać LVBET bonus w tej rywalizacji.

LVBET bonus – sprawdź, co oferuje bukmacher dla nowych graczy

Anglia vs Chorwacja – kursy główne, zapowiedź meczu, LVBET bonus

Anglicy w pierwszym meczu podczas przerwy na kadrę zmierzyli się z USA. Był to jednocześnie ostatni występ Wayne’a Ronney’a w narodowych barwach. Obiecujący występ zaliczył Jadon Sancho. Synowie Albionu w trzech rozegranych spotkaniach zdobyli cztery punkty. Rozpoczęli od porażki 1:2 z Hiszpanią na Wembley, następnie zremisowali na wyjeździe z Chorwacją, a w ostatnim starciu Ligi Narodów pokonali Hiszpanię na jej terenie – 2:3. Można powiedzieć, że obecnie mają wszystko w swoich rękach. Wygrana nad Hrvatską zapewni im zwycięstwo w grupie.

Wydawało się, że Chorwacja ma już pograne w Lidze Narodów, jednak zwycięstwo nad Hiszpanią odmieniło ich sytuację. Podopieczni Zlatko Dalića potrzebują wygranej, żeby wygrać grupę, natomiast bramkowy remis zagwarantuje im utrzymanie w najwyższej dywizji. Hrvatska ma taki sam bilans rozegranych spotkań jak Synowie Albionu: po jednym zwycięstwie, remisie i porażce. Można powiedzieć, że rywalizacja na Wembley będzie dla nich meczem o przetrwanie. Jak prezentują się kursy główne w tej rywalizacji?

lvbet bonusLVBET:

Faworytem tego spotkania w opinii legalnych bukmacherów są gospodarze. Kurs na wygraną Anglików w tej rywalizacji wynosi 1.86. Dla porównania remis 3.65, a zwycięstwo gości 4.1. Przelicznik z podpórką na Chorwację w tym przypadku – 1.84.

Opcje dodatkowe do wykorzystania LVBET bonusu

Pierwsze spotkanie między tymi drużynami nie było interesujące. Rywalizacja w Zagrzebiu zakończyła się wynikiem 0:0. Obecnie taki wynik wydaje się nieco lepszy dla reprezentacji Chorwacji, ponieważ każdy remis bramkowy na Wembley zapewni im utrzymanie w najwyższej dywizji. Anglicy muszą wygrać to spotkanie lub zremisować 0:0, ponieważ mają lepszy bilans bramkowy.

Synowie Albionu w dwóch ostatnich spotkaniach zdobywali dokładnie trzy bramki. W trzech z czterech ostatnich starć tego zespołu nie było wyniku BTTS, ponieważ w tym czasie trzy razy zachowali czyste konto. Kurs, że nie zobaczymy bramki z obu stron, wynosi – 2.03.

  • BTTS (nie) – 2.03

Z drugiej strony Chorwacja w dwóch kolejnych rywalizacjach kończyła z wynikiem BTTS. W sześciu z ośmiu bezpośrednich starć między tymi ekipami były bramki z obu stron. Trzy ostatnie spotkania tych drużyn na angielskiej ziemi kończyły się wynikami BTTS. W związku z tym warto przeanalizować kurs tego zdarzenia.

Jak widać, bukmacherzy wystawiają większe prawdopodobieństwo na bramkę z obu stron niż jej brak.

Anglicy w dwóch ostatnich spotkaniach notowali overowe wyniki +2,5 gola. Chorwacja ma dokładnie taką samą statystykę. Dla obu drużyn będzie to walka o być albo nie być, dlatego szybka zdobyta bramka przez którąś ze stron, może mieć gigantyczny wpływ na losy tej rywalizacji.

  • +2.5 gola – 1.84

LVBET posiada w swojej ofercie ciekawe zdarzenia łączone, dlatego właśnie one w tym przypadku mogą się okazać kołem ratunkowym. Typując podpórkę w stronę gospodarzy z underem – 3,5 gola otrzymujemy kurs na poziomie 1.73.

  • 1X/-3,5 gola – 1.73