fot. Xinhua

  Pora na drugą rundę Welsh Open, podczas której przyjrzymy się trzem starciom, w których zagrają sami Anglicy. Zobaczymy mistrzów i wicemistrzów świata, a także mniej utytułowanych zawodników. Dla kogo środa okaże się zwycięska? Gramy AKO 2,80 w PZBuk! Z naszym bonusem do tego bukmachera możecie zagrać dzisiejsze propozycje nawet do 500 PLN bez ryzyka!

Załóż konto z kodem: 700PLN, aby otrzymać:

500 PLN bez ryzyka i 200 PLN w sklepie gracza

Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

500 PLN zakład bez ryzyka + 20 PLN darmowy zakład

standardowa oferta 500 pln. z naszym kodem: 520 pln

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 500 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Olivier Lines vs Matthew Selt

Jak na razie 26-letni Lines nie może dorównać swojemu ojcu, Peterowi, który ma na koncie ćwierćfinały i półfinały rankingowych turniejów, czy udział w mistrzostwach świata. Najwyżej w rankingu był na 53. miejscu, co również nie daje mu tytułu najwyżej notowanego Linesa w snookerowym rankingu – tata był na miejscu 42. Olivier na ten moment otwiera drugą setkę rankingu i póki co nie zanosi się na poprawę tego wyniku przez zwycięzcę jednego z eventów Q-School. Mistrz Europy do lat 21 z 2014 roku wygrał z Jamiem Clarkiem w pierwszej rundzie aż 4:0, co może zaimponować, ale nie jego dzisiejszemu rywalowi. Matt Selt w tym samym stosunku pokonał stojącego na podobnym poziomie co Clark Lukasa Kleckersa. Selt wraca do dobrej pozycji w rankingu, którą zajmował w 2016 roku. W tej chwili jest 25., a to za sprawą półfinału Riga Masters, ćwierćfinału German Masters, czy tegosezonowych występów w Northern Ireland Open (3. runda), czy UK Championship (2. runda). Bilans meczów bezpośrednich to remis – 2-2, choć frejmami nieznacznie prowadzi bardziej doświadczony ze snookerzystów. Jedyny rankingowy triumf Selta był także częściowo związany z Olivierem Linesem, który uległ w 3. rundzie Indian Open 2019 Seltowi 3:4. Stawiam dziś na Selta z racji lepszej dyspozycji w tym sezonie. Przed tym turniejem Lines wygrał tylko dwa turnieje w bieżącej kampanii, która powoli dobiega końca. Okazji było wiele, ale wciąż młody zawodnik nie potrafił z nich skorzystać. Doświadczenie powinno wziąć dziś górę.  

Nasz typ: Matthew Selt wygra mecz

Kurs: 1,55

Grupa Zagranie

Chcesz więcej typów snookerowych? Dołącz do Grupy Zagranie!

Shaun Murphy vs Stuart Carrington

Forma Shauna Murphy’ego, który zdobywał mistrzostwo świata w 2005 roku, odbiega od optymalnej. Słabsza dyspozycja zbiegła się ze śmiercią jego bliskiego przyjaciela, co wydaje się być dosyć logicznym następstwem zdarzeń. W tym sezonie Murphy odpadał głównie w pierwszych trzech meczach – wyjątkiem był European Masters, gdzie dotarł do półfinału. Carrington w tym sezonie najdalej zachodził do drugich rund, co po prostu odzwierciedla jego poziom gry. Najwyżej był na 38. miejscu w rankingu, a obecnie zajmuje 58. lokatę. Snookerzysta z Grimsby w Welsh Open w 2017 roku dokonał jednego z lepszych osiągnięć w karierze – dotarł do ćwierćfinału, ale w pozostałych edycjach w których brał udział kończył na pierwszych dwóch rundach. Murphy w Walii osiągnął swój pierwszy finał już jako mistrz świata – było to niecały rok po triumfie w Crucible. Przed rokiem po raz pierwszy wygrał w tych zawodach i w tym roku broni tytułu. Zdobywca potrójnej korony znacznie przewyższa umiejętnościami swojego przeciwnika i powinien ten pojedynek wygrać. W tym sezonie nie zdobył za wielu punktów, potrzebuje ich, aby utrzymać się w TOP16 i nie musieć grać kwalifikacji do mistrzostw świata. Gdyby musiał przedzierać się przez rozgrywki wstępne, to może to być pierwszy przypadek od… mistrzostwa świata z 2005 roku, gdy jako kwalifikant zaskoczył snookerowy świat.  

Nasz typ: Shaun Murphy wygra mecz

Kurs: 1,33

 

Jimmy White vs Ronnie O’Sullivan

Show dwójki przyjaciół, o którym wspominałem już wczoraj. Grali ze sobą podczas przeróżnych turniejów 46 razy. 32 razy wygrywał Rakieta, White 10 razy, a cztery razy padał między nimi remis – w nieistniejących już rozgrywkach Premier League i European League. Początek historii ich starć to 1993 rok. Liczba spotkań pokazowych między tą dwójką jest chyba niezliczona. Mimo że White wciąż dostaje rokrocznie dziką kartę do Main Touru, to w ostatnich dziesięciu latach tylko trzy razy panowie spotykali się na zawodowym szlaku. W 2016 roku w turniejach Home Nations Series O’Sullivan wygrywał 4-2 i 4-1, natomiast przed dwoma laty w Champion of Champions młodszy z Anglików potrzebował decydującej partii do wygrania. Jednego możemy być pewni – czeka nas bardzo emocjonujące starcie, w którym sześciokrotny mistrz świata będzie zdecydowanym faworytem w meczu z sześciokrotnym wicemistrzem świata. I choć na 46 meczów między nimi tylko cztery razy padł wynik do zera, tak tego, że zobaczymy dziś co najmniej pięć partii po wczorajszym spotkaniu Kacpra Filipiaka po prostu boję się zagrać. Niby to oczywiste na pierwszy rzut oka, ale taki jest ten sport. Bezpieczniejszą i bardziej pewną opcją wydaje mi się obejrzenie brejka stupunktowego w dzisiejszym meczu. Ronnie O’Sullivan pokazał to wczoraj, pokazał to w Championship League że jest w niezłej formie i brejka stupunktowego potrafi wbić w każdej sytuacji. Sądzę, że mecz z Whitem będzie otwarty i okazja na pewno się przytrafi, a przecież też sam White potrafi takie brejki konstruować. Zakładam, że możemy zobaczyć nawet więcej niż jednego takiego brejka.  

Nasz typ: Powyżej 0,5 brejka stupunktowego w meczu

Kurs: 1,36

welsh open trebel 17.02 pzbuk Wszystkie spotkania są zaplanowane na godzinę 14:00, jednak mogą rozpocząć się nieco później z racji przedłużających się wcześniejszych spotkań na tych stołach. AKO złożone z trzech zdarzeń to 2,80, co daje nam w przypadku 100 PLN wkładu 246 PLN zwrotu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze