Andrzej Fonfara – Marcin Najman gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Fonfara - Najman gdzie oglądać

Gdzie oglądać Andrzej Fonfara – Marcin Najman? W walce wieczoru gali Clout MMA 1 zobaczymy byłego mistrza świata IBO w wadze półciężkiej i stałego bywalca freakowych walk. Tak naprawdę pojedyenk ten powinien być bardzo jednostronny, ale z drugiej strony również stosunkowo krótki. Murowanym faworytem jest bowiem Fonfara, który jest dużo wyżej notowanym zawodnikiem. A jeśli chciałbyś zobaczyć main-event gali, ale nie wiesz gdzie oglądać Fonfara – Najman, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Zakład bez ryzyka na CLOUT MMA do 600 PLN!
Fortuna
KOD: ZAGRANIE
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać galę Clout MMA? Oto instrukcja, jak to zrobić 👇

  1. Załóż konto wykorzystując specjalny kod promocyjny ZAGRANIE 
  2. Wpłać 100 zł
  3. Obstaw swój pierwszy kupon na CLOUT MMA. Liczba zdarzeń oraz wysokość kursów są dowolne
  4. Jeśli trafisz, to cała kasa Twoja.
  5. Jeśli nie, to dostaniesz zwrot w gotówce!

clout mma baner fortuna

Andrzej Fonfara – Marcin Najman, gdzie oglądać?

Takie zestawienie może mocno dziwić, bowiem Andrzej Fonfara to klasowy sportowiec, który zdobył w swoim sportowym życiu naprawdę wiele. Stoczył 35 walk na zawodowych ringach, wygrywając 30 pojedynków. Najman natomiast próbował sił w wielu różnych federacjach, zaczynając też od boksu, a następnie przechodząc przez KSW, FAME, High League, Wotore czy własną MMA VIP. Teraz nadszedł czas  na Clout MMA. Wydaje się więc, że tylko kataklizm mógłby zabrać zwycięstwo byłemu pięściarzowi. A jeśli chciałbyś poznać także typy na Fonfara – Najman, to znajdziesz je na naszej stronie internetowej. Zatem gdzie oglądać tę walkę?

Andrzej Fonfara – Marcin Najman, transmisja w TV

Tak jak ma to miejsce w ostatnich latach, tak i w przypadku nowo powstałej gali Clout MMA 1 nie należy spodziewać się żadnego pojedynku pokazywanego w TV. Oznacza to, że starcie Fonfara – Najman również będzie dostępne jedynie jako stream online. Mianowicie gale MMA nie są transmitowane w otwartych kanałach telewizyjnych, a jedynie w internecie i to po wykupieniu PPV. A jeżeli chciałbyś obstawić galę Clout MMA 1, ale nie posiadasz jeszcze konta w Fortunie, to podczas rejestracji warto wpisać kod promocyjny Fortuna, aby otrzymać także dostęp do specjalnej oferty na start.

Zagranie FB

Andrzej Polish Prince Fonfara – Marcin El Testosteron Najman, transmisja za darmo

Pojedynek Polish Prince vs El Testosteron będzie zatem dostępne wyłącznie w internecie. Próżno szukać darmowych transmisji, bowiem – jak już wspomniałem – tylko po opłaceniu pay-per-view będziesz mógł śledzić ten main-event gali Clout MMA 1, ale i pozostałe 11 pojedynków wchodzących w skład karty walk sobotniej imprezy.

Andrzej Fonfara – Marcin Najman, stream online

Zatem gdzie wykupić dostęp do Clout MMA 1, a co za tym idzie i walki wieczoru Fonfara – Najman? Tak naprawdę jest to bardzo intuicyjne i proste. Wystarczy wejść na stronę internetową tej federacji,  gdzie po założeniu konta i wejściu w PPV wystarczy wybrac jeden z dwóch pakietów, które są w cenie 34.99 lub 39.99 PLN. Poza ceną różni je jeszcze jakość nadawania oraz dostęp do materiałów z gali, ale trzeba pamiętać, że to jedyna okazja, aby tę galę zobaczyć.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze