Kto to jest Amadeusz Ferrari Roślik? Kim jest znany zawodnik? Amadeusz Ferrari Roślik FAME MMA 11 – z kim będzie walczył? Niżej odpowiadamy na najważniejsze pytania dotyczące jego osoby, a także o rywalu na zbliżającym się FAME MMA, które jest już za rogiem!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Amadeusz Ferrari Roślik FAME MMA – kim jest?

Amadeusz Ferrari Roślik FAME MMA 11 – z kim będzie walczył? Kto to w ogóle jest? Sporo osób zastanawia się nad tym, kim jest Amadeusz Ferrari Roślik, więc przychodzimy z odpowiedzią. To popularny YouTuber, który aspiruje do bycia znanym influencerem. Na FAME MMA już stoczył kilka walk i ciągle zdobywa nowych fanów przez swój specyficzny charakter. Bukmacherzy wiedzą, że Ferrari zawsze daje z siebie maksimum i faworyzują go.

Amadeusz Ferrari Roślik wzrost, waga, wiek

 Kto to jest Ferrari i ile waży? Jaki ma wzrost? To informacje ważne przy sportach walki, więc przejdźmy do tej kwestii. Ferrari waży około 83-85 kilogramów. Dużym jego argumentem jest jednak wzrost, bowiem mierzy aż 178 centymetrów. Wiemy też, że Ferrari daje na siebie z ringu zawsze maksimum możliwości, a teraz będzie miał okazję to potwierdzić po raz kolejny.

Fame MMA Amadeusz Ferrari Roślik

Amadeusz Ferrari Roślik na FAME MMA 11 nie wystąpi po raz pierwszy w oktagonie. Walczył już na drugiej gali, gdzie pokonał Tkocza. Walczył także podczas FAME MMA 7, gdzie doszło do kontrowersji. Został podczas tej gali zdyskwalifikowany za kopnięcie rywala w parterze, którym był Adian Polak Polański. Wiemy, że Ferrari ma już spore doświadczenie i potrafi dobrze się przygotować do walk. Sprawdź, gdzie oglądać i jak kupić PPV na FAME MMA 11 —> https://zagranie.com/fame-mma-11-ppv-jak-kupic-ile-kosztuje-cena-i-kod-promocyjny/

Amadeusz Ferrari Roślik – rywal na FAME MMA 11

Podczas FAME MMA 11 Amadeusz Ferrari Roślik zmierzy się z Filipem Filipkiem Marcinkiem. Ferrari będzie więc miał wymagającego rywala, ale wiemy, że takich lubi najbardziej. Skoro już wiesz, kto to jest Amadeusz Ferrari Roślik, to u nas na stronie sprawdzisz także informacje o Filipku!

Kariera poza MMA

Kim jest Ferrari poza FAME MMA? Niespecjalnie dużo można o nim powiedzieć. Wiemy, że prowadzi swój kanał na YouTube, chociaż największą karierę zdobył właśnie walcząc w trakcie FAME MMA na poprzednich galach.

Amadeusz Ferrari Roślik Instagram i kanały na YouTube

Amadeusz Ferrari Roślink jest głównie znany z walk na FAME, ale często przewija się także na kanale YouTube. Dużą popularnością cieszy się także na instagramie, gdzie zebrał ponad 350 tysięcy obserwatorów. To liczby, które na pewno mogą robić wrażenie. Amadeusz Ferrrari Roślik po FAME MMA 11 może zyskać więc bardzo dużo.

Amadeusz Ferrari Roślik FAME MMA 11 – jakie są kursy bukmachera

Wiemy też już, że kursy u bukmachera Betclic na FAME MMA 11 faworyzują właśnie jego. Nie jest to duża różnica i sporo osób uważa, że Filipek może poszukać swoich szans, ale na pewno warto się przyjrzeć mnożnikom na to, kto wygra. U nas w dniu gali znajdziesz też analizę na FAME MMA 11, gdzie wybierzemy najciekawsze typy na tę galę. Pamiętaj, że możesz obstawiać bez ryzyka.

1/2

Kursy na wygraną w walce Ferrari - Filipek

Betclic
1.75
Ferrari
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.90
Filipek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

FAQ

Z kim Ferrari będzie walczył na FAME MMA 11?

Ferrari zmierzy się na FAME MMA 11 z Filipkiem, znanym raperem QueQuality.

Kim jest Amadeusz Ferrari Roślik?

Amadeusz Ferrari Roślik to znany zawodnik FAME MMA, który rozwija się także w social mediach poza federacją!

Zaloguj się aby dodawać komentarze