Wczoraj rozpoczął się kolejny niezwykle prestiżowy snookerowy turniej – Northern Ireland Open. Dzisiaj do gry wkraczają kolejni wielcy na czele z Allenem, Higginsem i Selbym. Liczę na to, że faworyci nie zawiodą i zgarniemy ładną sumkę. Poza meczami wspomnianej trójki zerknąłem jeszcze na starcie Perry’ego z Williamsem. Moje ostatnie typy na snooker przyniosły 192 PLN profitu. Czy dzisiaj ponownie będzie zielono?

Załóż konto z kodem promocyjnym 2400PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 120 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Mark Selby vs Andrew Higginson

Na moim dzisiejszym kuponie znalazły się aż 4 spotkania, a pierwszym z nich będzie pojedynek trzykrotnego Mistrza Świata Salby’ego z Higginsonem, którego największym sukcesem jest udział w finale Welsh Open w 2007 roku. Faworyt tego spotkania jest jeden i moim zdaniem odniesie on pewne zwycięstwo.

We wrześniu Selby wygrał prestiżowe European Masters, a nie tak dawno był bardzo bliski udziału w dwóch finałach: Champion of Champions i English Open. Forma bardziej utytułowanego z Anglików jest obecnie bardzo wysoka i liczę na to, że dzisiaj zostanie to potwierdzone. Higginson nie jest graczem ze światowego topu i raczej nigdy już do niego nie dotrze. Czasami stać go na dobre występy, ale moim zdaniem nie dzisiaj.

Dodam również, że 5 z 8 bezpośrednich pojedynków wygrał Selby. Aż trzy z tych meczów zakończyły się zwycięstwami do zera, co w snookerze zdarza się dosyć rzadko. Mecze te co prawda odbyły się już dawno temu, ale teraz różnica klas jest jeszcze bardziej widoczna. Stawiam zatem na to, że Mark wygra różnicą przynajmniej dwóch frejmów. W gwoli ścisłości: mecze tej rundy rozgrywane są do czterech wygranych partii.

Nasz typ: Mark Selby -1.5 frejma

Kurs: 1.39

John Higgins vs Daniel Wells

Kolejny mecz z mojego kuponu planowo powinien rozpocząć się o godz. 20:00. Legenda tego sportu, John Higgins zmierzy się z bardzo ambitnym, ale jeszcze nieutytułowanym Danielem Wellsem. Czterokrotny Mistrz Świata od 2018 roku nie wygrał ani jednego turnieju rankingowego, co jak na tego zawodnika jest czymś niespotykanym. Nie wolno jednak podważać jego umiejętności, ponieważ w praktycznie każdych zawodach dochodzi on to końcowych rund. Brak zwycięstw może być jednak nieco frustujący.

Higgins rozpocznie dzisiaj walkę w Northern Ireland Open i z całą pewnością będzie niezwykle zmotywowany. Ostatni mecz Szkota to zwycięstwo 5:0 z Hugillem w ramach eliminacji do German Masters. Z kolei Daniel Wells (nie licząc turnieju Shoot-Out) nie wygrał ani jednego meczu od 12 lutego. Gra Walijczyka jest obecnie bardzo słaba i nie wróżę mu niczego dobrego w starcie z Higginsem.

Obaj gracze mierzyli się tylko raz i lepszy okazał się Higgins. Miało to miejsce na European Tour w 2013 roku. Liczę na to, że dzisiaj Szkot pokaże klasę i pewnie awansuje do kolejnej rundy.

Nasz typ: John Higgins -1.5 frejma

Kurs: 1.40

grupa zagranie

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Mark Allen vs Anthony Hamilton

Czas na mecze, które powinny rozpocząć się o godz. 21:00. Najpierw opiszę starcie Allena z Hamiltona, które może być bardzo interesujące, ale ostatecznie powinno paść łupem Irlandczyka z Północy.

Mark Allen nie należy do moich ulubionych snookerzystów, ale na pewno nie mogę mu odebrać ogromnych umiejętności i fenomenalnego panowania nad białą bilą. Doskonale mogliśmy to zaobserwować podczas zakończonego tydzień temu turnieju Champion of Champions. Allen w drodze do zwycięstwa pokonał O’Sullivana, Trumpa i Robertsona – czyli najlepszych obecnie zawodników. Na uwagę zasługują również rozmiary i sposób tych wygranych, które naprawdę mogą imponować. Mark nie jest faworytem do zwycięstwa w obecnym turnieju, ale pokazał, że w snookera nadal umie grać. Jego rywalem będzie Hamilton, którego jedynym rankingowym triumfem było Germn Masters 2017. Obecnie Anglik znajduje się w bardzo złej dyspozycji. 3 ostatnie mecze to 3 zasłużone porażki. Dzisiaj moim zdaniem powinno być tak samo.

Obaj gracze mierzyli się siedmiokrotnie i aż pięć z tych meczów wygrał Allen. Warto zaznaczyć, że za każdym razem wygrywał różnicą minimum dwóch frejmów. Dorzucając do tego fenomenalną postawę podczas ostatniego Champion of Champions, stawiam na to, że Hamilton ugra maksymalnie dwie partie i z pewnego zwycięstwa ucieszy się Allen.

Nasz typ: Mark Allen -1.5 frejma

Kurs: 1.57

Joe Perry vs Robbie Williams

Ostatnim meczem, który znalazł się na moim kuponie, jest pojedynek Perry’ego z Willimasem. Żaden z tych zawodników nie zalicza się do czołówki snookera, ale obaj potrafią rozgrywać dobre spotkania i dzisiaj mogą zgotować nam ciekawe widowisko. Moim zdaniem delikatnie więcej umiejętności i przede wszystkim doświadczenia jest po stronie pierwszego z tej dwójki i to właśnie on powinien wygrać.

Obaj zawodnicy mierzyli się ze sobą 9 razy. Perry wygrał 5 spotkań, a Williams 4. Poza starciem z 2011 roku wszystkie mecze były bardzo wyrównane, a najlepszym przykładem jest potyczka z września tego roku, kiedy to 5:4 wygrał Robbie. Obaj snookerzyści rywalizowali ostatnio w eliminacjach German Masters. Obaj przeszli do turnieju finałowego, ale mecze decydujące były niezwykle wyrównane. Wiele wskazuje na to, że będzie tak samo, ale ja po prostu postawię na wygraną pierwszego z tej dwójki.

Zarówno Perry jak i Williams raczej nie mają czego szukać z topowymi zawodnikami, ale z tymi z dołu rankingu radzą sobie dosyć dobrze. Elementem wspólnym jest chaotyczna gra i długie wyrównane spotkania. Moim zdaniem ten mecz może być bardzo wyrównany, ale ostatecznie wygra Joe Perry. Doświadczenie i nieco lepsza gra w ostatnim czasie powinny wziąć górę. Gdy Perry ma dzień, to zawsze powinien wygrywać z takim zawodnikami.

Nasz typ: Joe Perry

Kurs: 1.70

ForBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2400PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

typy snooker

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze