Algieria – Burkina Faso: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.01.2024

Piłkarze Algierii po zdobyciu bramki

Gdzie oglądać Algieria – Burkina Faso? W Pucharze Narodów Afryki doszło już do kilku niespodzianek, oraz sensacji. Kolejne mecze tej imprezy zostaną rozegrane w sobotę, a jednym z nich będzie batalia Algierii z Burkiną Faso. W poniższym tekście znajdziecie informacje na temat tego, gdzie i w jaki sposób obejrzeć to spotkanie na żywo. Zapraszam zatem do lektury.

Algieria – Burkina Faso na żywo w TV

Rywalizacja Algierii z Burkina Faso będzie tylko jednym z trzech sobotnich starć w ramach 2. kolejki fazy grupowej Pucharu Narodów Afryki. Dość wyraźnymi faworytami tego starcia są piłkarze z Algierii, jednak dotychczasowe mecze turnieju pokazały, że nie można skreślać absolutnie żadnej ekipy! Spotkanie, o którym mowa, rozpocznie się w sobotę, 20. stycznia 2024 roku o godzinie 15:00 polskiego czasu. Podobnie jak w przypadku innych meczów tej imprezy, tak i mecz Algieria – Burkina Faso na żywo nie będzie dostępny w TV. Warto natomiast zajrzeć do Internetu i skorzystać ze streamu online, o którym więcej już za sekundkę!

Algieria – Burkina Faso gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Niektórzy bardziej doświadczeni kibice piłkarscy w poszukiwaniu wybranych spotkań zaglądają do Internetu – i całkowicie słusznie! Mecz Algierii z Burkiną Faso nie będzie w prawdzie dostępny w formie transmisji w TV, jednak znajdziemy streamy online u bukmacherów zarejestrowanych w Polsce. I tak chociażby w STS TV znajdziemy możliwość oglądania tej rywalizacji na żywo. Uprzednio trzeba zalogować się na swoje konto i zagrać kupon za dowolną stawkę – nawet za minimalną, a więc 2 PLN!

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Algieria – Burkina Faso i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Algieria – Burkina Faso?

Nawet jeżeli w trakcie trwania zawodów nie będziecie mieli dostępu do komputera, to i tak spotkanie Algierii z Burkiną Faso bez problemów obejrzycie na żywo! Warto na swoje urządzenie mobilne z systemem IOS lub Android zainstalować aplikację STS. Także z jej poziomu będziecie w stanie zalogować się na swoje konto, a następnie zagrać dowolny kupon i obejrzeć spotkanie Algierii z Burkiną Faso. Niezależnie od tego, którą opcję ostatecznie wybierzecie, życzę jak największych emocji i jak najlepszego spotkania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze