fot. Xinhua

Tak jak już pisałem kilkakrotnie w ostatnim czasie typowanie play-off to ciężki kawał chleba. Przekonaliśmy się o tym wczoraj, ale mam nadzieję, że dzisiaj wrócimy na zielone tory. Przygotowałem dwa kupony na dwa spotkania odbywające się w Czerepowcu oraz w Mińsku. W stolicy Białorusi ma się pojawić głowa państwa, która bardzo interesuje się hokejem, a więc nie ma szans na przegraną Dynama. A tak na serio liczymy na gospodarzy. Zapraszam do lektury i do zajrzenia do opinii o PZBUK!

Załóż konto z kodem: 700PLN, aby otrzymać:

500 PLN bez ryzyka i 200 PLN w sklepie gracza

Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 PLN zakład bez ryzyka + 20 PLN darmowy zakład

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1000 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów na KHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Severstal Czerepowiec vs Dynamo Moskwa (06.03. godz. 15:00)

O klubie z Czerepowca pisałem dwa dni temu wiele pozytywnego. Jest to drużyna, która do play-off wróciła po kilku latach przerwy i postara się sprawić niespodziankę w parze z faworyzowaną ekipą ze stolicy Rosji. Grają bardzo mądry hokej oparty na szybkości. Zawodnicy znajdują się w czołówce KHL w tej statystyce. To silna broń Severstalu, z której chętnie korzystają. Remis w serii dają nadzieję na awans do drugiej rundy. Czy powtórzą swój wyczyn z Moskwy?

Przyjezdni zawodzą. Kto oglądał dwa mecze w play-off ten widział, że to nie było to samo Dynamo co jeszcze kilka tygodni temu. Stres? Zlekceważenie przeciwnika? Wiele może być czynników słabej postawy faworytów, ale trzeba się jak najszybciej obudzić, bo za chwile rywal może wyjść na prowadzenie. Oczywiście jest sporo potencjału i umiejętności u stołecznych, ale czy zostaną one wykorzystane w najbliższych dniach? Pierwszą odpowiedź powinniśmy uzyskać dzisiaj.

Статистика (statystyki):

 • Severstal Czerepowiec zakończył sezon zasadniczy na 6. miejscu w konferencji zachodniej
 • Ich bilans meczów domowych w sezonie zasadniczym to 17 zwycięstw i 13 porażek
 • Dynamo Moskwa zakończyło sezon zasadniczy na 3. miejscu w konferencji zachodniej
 • Ich bilans meczów wyjazdowych w sezonie zasadniczym to 19 zwycięstw i 11 porażek
 • Ostatnie spotkanie play-off pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Severstalu Czerepowiec 5:2
 • Stan serii tej pary wynosi 1:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Severstalu Czerepowiec, zakończyły się 2 wygranymi gospodarzy i 3 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Do obu meczów przygotowałem dwa takie same typy. Przede wszystkim spodziewam się bardziej otwartych rywalizacji. Goście wiedzą doskonale, że nie mogą pozwolić sobie na porażkę, ponieważ 1:2 w serii i dodatkowe starcie w Czerepowcu może być problematyczne w niedalekiej przyszłości. Severstal jest bardzo niewygodnym przeciwnikiem i mam nadzieję, że ponownie wykorzystają najmniejsze błędy popełniane przez Dynamo. Stawiam na 1X oraz na to, że każda z ekip zdobędzie po 2+ goli.

Zdarzenie: Severstal Czerepowiec vs Dynamo Moskwa

Typ: 1X

Kurs: 2.05

Typ: każda z drużyn zdobędzie 2+ bramek

Kurs: 1.80

Skorzystaj z kodu promocyjnego od PZBUK już dziś!

hokej

Dynamo Mińsk vs SKA St. Petersburg (06.03. godz. 15:30)

Żubry cały czas były blisko, ale nie potrafiły urwać chociaż jednego spotkania w Petersburgu. Szkoda, bo zdecydowały detale i Dynamo wcale tak nie odstawało od SKA. Dzisiaj nadchodzi jedna z ostatnich okazji, aby powalczyć jeszcze w tej parze. Wszak gdy jeszcze dwie wygrane powędrują do przeciwników, to można wykupywać sobie już wakacje. Wsparcie kibiców jest potrzebne, ale i sam prezydent ma się pojawić w stolicy Białorusi. Gospodarze to nieobliczalny zespół, który udowadniał to wielokrotnie w tych rozgrywkach. Czeka nas interesujące spotkanie w Mińsku.

SKA wykonało po prostu swoją pracę i przywiozło ze sobą wynik 2:0. Wojskowi to naturalnie faworyt do finałów Pucharu Gagarina, ale i do mistrzostwa i zapewne z każdym meczem będą dodatkowo poprawiać swoją grę. To, co może martwić kibiców tego klubu to słaba postawa w defensywie. Tutaj jest spore pole do popisu i z mocniejszymi przeciwnikami, może decydować o kolejnych wygranych. Dodatkowo każda porażka w Mińsku będzie powodować przedłużenie serii. Czy kwestia awansu zostanie wyjaśniona w stolicy Białorusi?

Статистика (statystyki):

 • Dynamo Mińsk zakończył sezon zasadniczy na 7. miejscu w konferencji zachodniej
 • Ich bilans meczów domowych w sezonie zasadniczym to 15 zwycięstw i 15 porażek
 • SKA St. Petersburg zakończył sezon zasadniczy na 2. miejscu w konferencji zachodniej
 • Ich bilans meczów wyjazdowych w sezonie zasadniczym to 18 zwycięstw i 12 porażek
 • Ostatnie spotkanie play-off pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem SKA St. Petersburg 6:4
 • Stan serii tej pary wynosi 2:0 dla SKA St. Petersburg
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Dynama Mińsk, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Tak jak pisałem wyżej przy okazji spotkania w Czerepowcu, tutaj także zaproponuję 1X oraz typ, że każda z ekip zdobędzie po 2+ goli. Takie zakłady oferuje właśnie PZBuk. Wiemy doskonale jak gra Dynamo i przede wszystkim stawia na atak. Nie wydaje mi się, aby nagle mieli zmienić swój styl, ponieważ blisko byli zwycięstwa w Petersburgu. Uważam, że stać ich na niespodziankę i poprawę swojej i tak dobrej gry. Liczę mocno na Żubry.

Sprawdź bonusy w PZBuk!

Zdarzenie: Dynamo Mińsk vs SKA St. Petersburg

Typ: 1X

Kurs: 1.95

Typ: każda z drużyn zdobędzie 2+ bramek

Kurs: 1.74

KHL PZBUK podpórki na 06.03.

KHL PZBUK AKO numer 2 na bramki 06.03.

Chcesz więcej typów na KHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Zaloguj się aby dodawać komentarze