Alberto – Kubańczyk gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Alberto - Kubańczyk gdzie oglądać

Gdzie oglądać Alberto – Kubańczyk? Bez wątpienia walka wieczoru na Fame Friday Arena zapowiada się niezwykle interesująco. I choć faworytem bukmachera jest Jakub Flas, to z pewnością nie można skreślać jego rywala – emocji z pewnością nie zabraknie. A gdzie i w jaki sposób można zobaczyć walkę Alberto – Kubańczyk? Jeśli chciałbyś poznać jej szczegóły, to zapraszam do sprawdzenia.

baner Betclic Fame MMA

Alberto – Kubańczyk, gdzie oglądać?

Wielu kibiców freak fightów zastanawia się, gdzie oglądać Alberto – Kubańczyk. Tak naprawdę opcji zbyt wielu nie ma, o czym z pewnością wiedzą fani sportów walki w naszym kraju. Zanim jednak przejdę do konkretów związanych z transmisją, warto zaznaczyć, że typy na Alberto – Kubańczyk są już dostępne na naszej stronie internetowej. A gdzie oglądać walkę wieczoru Fame Friday Arena 1?

Alberto – Kubańczyk, transmisja w TV

Tak jak wspomniałem, próżno szukać transmisji z walki Alberto – Kubańczyk w telewizji. W końcu żadna ze stacji nie posiada praw do pokazywania Fame Friday Arena, więc streamów należy szukać w internecie. Jedyną opcją, aby obejrzeć tę walkę na telewizorze jest posiadanie funkcji SMART TV, która pozwoli na oglądanie transmisji online właśnie an dużym ekranie. A jeśli interesują Cię inne typy na FAME, to one również opisane są na naszej witrynie.

Alberto Simao – Jakub Kubańczyk Flas, transmisja za darmo

Zatem transmisji z tej walki, jak całej gali Fame Friday Arena należy szukać jedynie w internecie. Nie oznacza to jednak, że będziesz mógł śledzić ten pojedynek za darmo, bowiem takich opcji również nie znajdziesz. Mianowicie jedyną opcją jest wykupienie PPV, co jest bardzo popularną formą transmisji sportów walki. Przypomnę jeszcze, że jeśli chciałbyś obstawiać tę galę, ale nie masz jeszcze konta u bukmachera, to warto podczas rejestracji wykorzystać kod promocyjny Betclic, dzięki któremu otrzymasz dostęp do specjalnej oferty powitalnej.

Alberto – Kubańczyk, stream online

Dostęp do gali można wykupić na stronie famemma.tv, i tak naprawdę tylko wtedy będziesz mógł zobaczyć walkę Alberto – Kubańczyk i oczywiście pozostałe pojedynku gali Fame Friday Arena. Federacja oferuje na wspomnianej witrynie 2 pakiety o różnych cenach. Chodzi o pakiet Basic w cenie 34.99 PLN oraz Premium za 39.99 PLN i w zależności od jakości obrazu oraz dodatkowych materiałów decydujesz, którą z opcji wybrać.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze