Alaves – Real Madryt: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.12.2023

Alaves - Real Madryt gdzie oglądać

Alaves – Real Madryt: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W czwartkowy wieczór emocji w La Liga nie zabraknie. W jednym ze spotkań naprzeciw siebie stanie aktualny wicelider tabeli oraz beniaminek zajmujący 13. pozycję. Faworytem bukmacherów są oczywiście goście, którzy nie powinni mieć większych problemów ze zwycięstwem. A jeżeli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Alaves – Real Madryt, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Alaves – Real Madryt gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Alaves – Real Madryt zupełnie za darmo? Największej ilości transmisji z meczów należy szukać u bukmacherów. Jednym z nich jest STS, gdzie znajdziesz wiele interesujących pojedynków z takich lig, jak niemiecka, francuska, hiszpańska, a także z Pucharu Niemiec i Copa del Rey. Warto także wspomnieć, że spotkania obejrzysz zarówno na stronie, jak i w aplikacji STS. Co zatem zrobić, aby mieć darmowy dostęp do meczów w STS TV? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Alaves – Real Madryt, i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Alaves – Real Madryt na żywo w TV

Opisywane starcie Alaves – Real Madryt będziesz mógł oczywiście śledzić w TV. Prawa do meczów La Liga posiada w naszym kraju Eleven Sports, gdzie możesz liczyć na przynajmniej kilka spotkań z każdej kolejki ligi hiszpańskiej. Stacja ta oferuje również dostęp do Serie A czy Ligue 1, więc po prostu – jest co oglądać. Natomiast potyczka pomiędzy Alaves a Realem Madryt odbędzie się w czwartek, 21. grudnia o 21:30.

Alaves – Real Madryt gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jak już wspomniałem, stream online Alaves – Real Madryt będziesz mógł śledzić na żywo w STS. Bukmacher ten posiada świetnie rozwiniętą zakładkę live, gdzie nie brakuje spotkań z najciekawszych spotkań ligowych z Europy. A żeby mieć darmowy dostęp wystarczy założyć tam konto i obstawić przynajmniej jeden kupon do doby przed startem transmisji, aby cieszyć się z meczów na żywo.

Gdzie oglądać Alaves – Real Madryt?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Alaves – Real Madryt, warto poznać także inne ligi, dostępne w transmisjach live u bukmacherów. W końcu niemal każdy z nich oferuje dostęp na żywo do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze