Alan – Muran typy i kursy – zapowiedź walki FAME MMA 14. Podczas zbliżającej się gali FAME MMA 14 będziemy mogli obejrzeć kilka walk, a jedną z nich jest starcie Kwiecińskiego z Murańskim, więc możemy spodziewać się tutaj dobrego show. Alan jest faworytem tutaj, ale to wcale nie oznacza, że Muran nie ma szans. Jedno jest pewne – będzie to ciekawe starcie!

baner na fame mma 14
fot. betclic

Alan – Muran, typy na walkę

Już w piątek czeka nas niesamowicie ciekawa walka w postaci starcia Alana z Muranem na FAME MMA 14. Pierwszy z nich jest tutaj sporym faworytem, bo ma większe umiejętności i jest po prostu lepszy, ale to wcale nie oznacza, że Muran jest bez szans, gdyż przecież wiemy, że jest niesamowicie waleczny. Z całą pewnością można stwierdzić, że będzie to ciekawa walka, dlatego niżej znajdziesz nasze typy na starcie Alana z Muranem. O wszystkim piszemy w kolejnych akapitach!

Przy typach na walkę Alana z Muranem na pewno warto podkreślić, że obaj przegrali ostatnie spotkania, więc teraz będą chcieli się odkuć. Czy to się im uda? Walka może się potoczyć nie pomyśli Murana, bo to Alanik jest bardziej zdeterminowany, co zresztą było widać po dotychczasowych przygotowaniach. Warunki fizyczne przemawiają za Alanem, ale trudno stwierdzić, czy będzie on w stanie je wykorzystać.

Alan “Alanik” Kwieciński – Mateusz “Muran” Murański zapowiedź walki

Podczas FAME MMA 14 dojdzie do walki Alana “Alanika” Kwiecińskiego z Mateuszem “Muranem” Murańskim. Zdaniem bukmacherów faworytem jest pierwszy z nich, co akurat nas niespecjalnie dziwi. Betclic twierdzi, że Kwieciński ma większe szanse, co patrząc na warunki fizyczne, przygotowanie do walki, czy po prostu charakter obu zawodników, jest dość prawdopodobne. Z całą pewnością nie będzie to nudne starcie i warto będzie je obejrzeć. Przy okazji sprawdź nasze pozostałe propozycje na FAME MMA!

Na Zagranie znajdziesz ciekawe typy na inne walki, więc możesz obstawiać całą galę i zwiększyć swoje emocje z oglądania tej rywalizacji.

Alan – Muran, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce
Betclic
1,50
Alanik
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2,50
Muran
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na wygraną na punkty

Kursy na liczbe rund
Betclic
1,40
Wygrana na punkty - TAK
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2,60
Wygrana na punkty - NIE
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Alan Kwieciński – Mateusz Murański, kto wygra walkę?

Zanim jeszcze przejdziemy do naszych typów na walkę Kwiecińskiego z Murańskim, to sprawdź, gdzie oglądać FAME MMA, ponieważ spore emocje są niemal gwarantowane. Kwieciński jest tutaj faworytem i naszym zdaniem to właśnie on wygra to starcie. Wiele argumentów za nim przemawia, a Murański zdecydowanie nie radzi sobie w oktagonie, podobnie zresztą jak jego ojciec, który również przegrał swoje starcie.

Typy na Alan Kwieciński – Matuesz Murański

Nasze typy na FAME MMA 14, a konkretnie na walkę Kwieciński – Murański, będą jednak skierowane w stronę pierwszego z nich, gdyż ten jest ogromnym faworytem. Kursy w Betclic dają nam spore value, bo mnożnik na Alana to aż 1,50, więc może to być świetna podstawa do AKO. Kwieciński jest tutaj faworytem, ale to wcale nie oznacza, że Murański nie ma szans. Wiemy przecież, że jest to bardzo waleczny zawodnik, który sporo ma tutaj do udowodnienia! Trzeba to wziąć pod uwagę i taki zakład najlepiej jest zagrać w opcji bez ryzyka, a taką możliwość daje nam przecież Betclic. Sam typ na zwycięstwo Kwiecińskiego z kolei znajdziesz w tym miejscu:

typy na murański - kwieciński od betclic
fot. betclic

FAQ

Kto jest faworytem w tym starciu?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Alan Kwieciński!

Gdzie obstawię walkę Kwiecińskiego z Murańskim?

Walkę Kwiecińskiego z Murańskim będziesz mógł obstawić w Betclic!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze