Gdzie oglądać walkę Alan Kwieciński – Mateusz Murański? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to trafiłeś w dobre miejsce. Taką możliwość dostaniesz m.in. na stronie FAME MMA, a więcej o tym piszemy niżej. Na pewno starcie Kwiecińskiego z Murańskim zapowiada się na bardzo ciekawe i warto je będzie obejrzeć, a więcej o tym piszemy niżej!

baner na walkę tromba - gimper

Alan – Muran, gdzie oglądać?

Podczas FAME MMA 14 jedną z głośniejszych walk będzie starcie Alana z Muranem. To będzie pierwsze starcie pomiędzy tymi zawodnikami i na pewno warto je będzie obejrzeć, bo konflikt pomiędzy nimi jest spory i czas go rozstrzygnąć w oktagonie. Kto tutaj wygra i okaże się lepszy od rywala? Odpowiedź poznamy późnym wieczorem. Gdzie oglądać walkę Alana z Muranem? Będzie to możliwe jedynie w systemie PPV.

Zarejestruj się w Betclic z kodem ZAGRANIE i graj bez ryzyka zakłady związane z FAME MMA 14!

Alan Kwieciński – Mateusz Murański, godzina walki

Godzina walki Kwiecińskiego z Murańskim nie jest określona, jednak nie powinno to być wcześniej niż 22:00. Być może nawet starcie rozpocznie się chwilę przed 22:30, a dużo zależy od tego, jak potoczą się pozostałe walki. Na pewno bezpośrednie starcie będzie ciekawe i warto je będzie obejrzeć!

Alanik – Muran, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja w TV z walki Alanik – Muran? Dużo osób się zastanawia nad tym, gdzie oglądać walkę tych zawodników w telewizji. Tutaj jednak musimy Cię zmartwić, gdyż telewizja nie pokaże FAME MMA 13. Istnieje jednak inny, legalny sposób, aby odpalić rywalizację tych ekip. Jaki? O tym piszemy niżej!

Zanim jednak do tego przejdziemy, to zachęcamy jeszcze do sprawdzenia, jak wyglądają zakłady bukmacherskie w Betclic, bo te są bardzo ciekawe u tego bukmachera!

Alan Kwieciński – Mateusz Murański, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Gdzie oglądać za darmo walkę Alanik – Murański? Takiej możliwości nie ma nigdzie legalnie, gdyż taka opcja jest płatna, ale stream online z FAME MMA 14 będzie na stronie FAME MMA. Tam też można wykupić dostęp do PPV, które pozwoli Ci na obejrzenie tego starcia. Koszt takiego PPV to 32 PLN w zależności od wybranego pakietu, na który się zdecydujesz.

Stream z walki Alan Kwieciński – Mateusz Murański

Streamy online z walki Kwiecińskiego z Murańskim zostaną też pokazane zapewne na nielegalnych stronach, jednak korzystając z nich narażasz się na możliwość przegapienia kluczowego momentu. Nie gwarantujemy też, że będzie to sprawnie działało. Po co masz ryzykować, skoro istnieje legalne rozwiązanie?

FAQ

Gdzie oglądać walkę Kwiecińskiego z Murańskim?

Walkę Kwiecińskiego z Murańskim będziesz mógł obejrzeć w systemie PPV od FAME MMA!

Jak oglądać za darmo walkę Kwieciński - Murański?

Aby obejrzeć walkę Kwiecińskiego z Murańskim musisz kupić PPV na stronie FAME MMA.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze