Alan i Zadora w jednej klatce, czyli fajerwerki gwarantowane! Gramy Fame bez ryzyka o 421 PLN!

Alan Kwieciński przed rozpoczęciem rundy

Już w najbliższy piątek odbędzie się druga edycja gali Fame MMA Friday Night, a więc po prostu piątkowa odsłona najpopularniejszej freak-fightowej organizacji MMA w Polsce! Na rozkładzie mamy kilka ciekawych walk, a w poniższym tekście znajdziecie analizy i typy na starcie Alana Kwiecińskiego z Dominikiem Zadorą, jak i na rywalizację Josefa Bratana z Wiewiórem! Nasz kupon zagramy natomiast bez ryzyka w Betclic! Zapraszam do lektury.

baner pod Fame Friday Arena 2

Alan Kwieciński – Dominik Zadora

Naszą analizę rozpoczynamy od walki, która powinna starć na solidnym poziomie sportowym i na pewno dostarczy mnóstwa emocji! Alan Kwieciński to postać dobrze znana wszystkim kibicom Fame MMA, tak więc jego sylwetki specjalnie przedstawiać nie trzeba. Jak dobrze wiemy, popularny Alanik bardzo dobrze czuje się w stójce i dysponuje naprawdę nieprzeciętną techniką, oraz siłą uderzenia, o czym przekonał się nie tak dawno chociażby Wiewiór, którego Alan znokautował w niesamowity wręcz sposób, bo przez latające kolano. Kwieciński na gali Fame MMA 18 zmierzył się natomiast z Zadymą i w tym starciu, zdaniem sędziów okazał się słabszy. Było jednak kilka momentów, w których wydawało się, że walka zakończy się za chwilę. Alan nie unikał wymian i kilka razy został podłączony, ale również miał swoje szanse na skończenie walki w parterze. Taka już jest natura tego zawodnika, że lubi on walczyć efektownie i absolutnie nie pęka przed nikim. Czy uda mu się jednak znaleźć sposób na zdecydowanie bardziej doświadczonego Dominika Zadorę?

Sprawdźcie nasze wszystkie typy na Fame MMA Friday Arena 2, a teraz przechodzimy już do rywala Alana, którym będzie Dominik Zadora. Nie tak dawno przeniósł on się z profesjonalnych gal MMA do świata freak-fightów i bardzo udanie zadebiutował w organizacji Prime MMA, w której to pokonał w 3. rundzie Don Kasjo. Jak na freak-fighty, był to solidny rywal, jednak Zadora przez cały dystans walki zdecydowanie dominował i co rusz obijał swojego rywala, prezentując kapitalną technikę, ale i siłę uderzenia. Przypomnijmy, że Zadora wcześniej wielokrotnie walczył na profesjonalnych galach, w tym chociażby na FEN, czy na Babilonie. Zadora jest specjalistą od K1 i walki w stójce i raczej nie będzie szukał zakończenia walki w parterze. Można jednak spodziewać się, że samo starcie będzie niezwykle efektowne i nie będzie w nim rund rozpoznawczych, czy czasu na wybadanie przeciwnika. Co więc typujemy?

Kursy na zwycięstwo

Betclic
4.80
Kwieciński
1.12
Zadora
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Co gramy?

Naszym zdaniem starcie Kwiecińskiego z Zadorą będzie niezwykle efektowne i spodziewamy się zakończenia go przed czasem. Jeden jak i drugi lubi wchodzić w wymianę i każdy dysponuje silnym ciosem, w związku z czym oczekujemy tu otwartego i widowiskowego pojedynku. Naszym zdaniem walka nie potrwa dłużej niż 2.5 rundy i właśnie takie typy dnia na starcie Kwiecińskiego z Zadorą proponujemy!

-2.5 rund
Kurs: 1.40
Zagraj!

baner grupa zagranie

Josef Bratan – Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka

Na drugi ogień idzie pojedynek w formule K1, co może mieć gigantyczny wpływ na jego przebieg, oraz rezultat. Josef Bratan to oczywiście postać znana ze świata muzyki i walcząca we freak-fightach stosunkowo niedługo. Debiut zaliczył on co prawda już 2 lata temu, jednak od tego czasu tylko 3-krotnie wystąpił w oktagonie. Wpierw wygrał dwa pojedynki w organizacji High League, pokonując Narcyza i Krystiana Maciaszczyka, a następnie pokazał się na gali Fame Friday Night 1, podczas której zwyciężył z Jakubem Nowaczkiewiczem. Jak dotąd Bratana mogliśmy poznać z naprawdę dobrej strony, szczególnie jeśli chodzi o stójkę. Ma on znakomite wręcz warunki fizyczne i dysponuje silnym, szybkim uderzeniem, co pokazał już nie raz. Wydaje się, że w porównaniu do Wiewióra, jego stójka jest znacznie lepsza.

Bo chociaż Maksymilian to były mistrz organizacji Fame, to swoje walki wygrywał on głównie dzięki mądremu game-planowi, jak i zapasom. Stójka Wiewióra od dawna jest szeroko krytykowana, a sam zainteresowany nie ukrywa przecież tego, że nie jest to jego ulubiona płaszczyzna. Wszyscy doskonale pamiętamy, w jaki sposób przegrał walkę z Alanem Kwiecińskim, która toczona była w formule K1. Co prawda Wiewiór wrócił na Fame MMA 18 i tam pokonał Arkadiusza Tańculę, jednak było to starcie w MMA i zostało zwyciężone na punkty. W najbliższym pojedynku Maksymilian będzie musiał być piekielnie skoncentrowany, bo czysty cios od Bratana może błyskawicznie zgasić światło.

Kursy na zwycięstwo

Betclic
1.50
Bratan
2.30
Wiewiór
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Co gramy?

Naszym zdaniem kluczowa dla losów tego pojedynku będzie jego formuła. Gdyby starcie odbywało się w MMA, wyraźnym faworytem byłby Wiewiór, jednak w tych okolicznościach zdecydowanie stawiamy na Bratana! Efektownie nokautował on swoich rywali na poprzednich galach i pokazał naprawdę bardzo solidne umiejętności w stójce. Bratan będzie również dysponował lepszymi warunkami fizycznymi i naszym zdaniem, łatwo wygra to starcie w K1! Kupon gramy bez ryzyka, wykorzystując kod promocyjny w Betclic. Wówczas kwota zwrotu wyniesie maksymalne 200 PLN!

J. Bratan wygra
Kurs: 1.50
Zagraj!

kupon na Fame Friday Night 2

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze