Al Riyadh – Al Ittihad: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 24.08.2023

Al Riyadh - Al Ittihad gdzie oglądać

Al Riyadh – Al Ittihad: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W czwartkowy wieczór o kolejne punkty w lidze arabskiej ruszy aktualny mistrz kraju. Jego rywalem będzie beniaminek, który w poprzednim sezonie zajął 4. miejsce i tym samym awansował do 1. ligi. Nie powinno więc dziwić, że faworytem są przyjezdni. A jeżeli chciałbyś zobaczyć ten pojedynek, ale nie wiesz gdzie oglądać Al Riyadh – Al Ittihad, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Al Riyadh – Al Ittihad na żywo w TV

Zatem gdzie oglądać Al Riyadh – Al Ittihad? Nadchodzący pojedynek pomiędzy tymi ekipami będzie można zobaczyć w telewizji. Dostęp do Saudi Pro League posiada od tego roku Polsat Sport i to właśnie tam należy spodziewać się opisywanego meczu. Co ciekawe stacja ta wykupiła prawa do 3 meczów każdej kolejki, więc należy oczekiwać cotygodniowych emocji związanych z ligą arabską.

Al Riyadh – Al Ittihad gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Al Riyadh – Al Ittihad będzie można zobaczyć nie tylko w TV, ale również i w internecie. Transmisji należy spodziewać się na platformie internetowej Polsatu, a więc w Polsat Box Go. Jedyne o czym trzeba pamiętać, to wykupienie pakietu sportowego, dzięki czemu otrzymasz prawa do wszystkich dyscyplin sportowych pokazywanych przez tę stację. A sam mecz pomiędzy Al Riyadh a Al Ittihad odbędzie się w czwartek, 24 sierpnia o godzinie 20:00. Transmisje zobaczysz w Polsat Sport Premium 2.

Zagranie FB

Gdzie oglądać Al Riyadh – Al Ittihad?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Al Riyadh – Al Ittihad, to dobrze jest pochylić się nad transmisjami live u bukmacherów na polskim rynku. Mianowicie większość z podmiotów w naszym kraju oferuje dostęp do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin. Zalicza się do nich siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie. Oznacza to, że możesz liczyć na mnóstwo streamów live, a co najważniejsze – wszystkie będą darmowe!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze