Al-Ittihad – Al-Riyadh: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 18.02.2024

Karim Benzema wrzucający piłkę

Gdzie oglądać Al-Ittihad – Al-Riyadh? W niedzielę na saudyjskim boisku zobaczymy w akcji Karima Benzemę i jego kolegów! Al-Ittihad w meczu domowym zmierzy się z walczącym o utrzymanie zespołem Al-Riyadh. W poniższym tekście znajdziecie informacje dotyczące transmisji w TV i streamów online z tej batalii Saudi Pro League. Przyjemnej lektury.

Al-Ittihad – Al-Riyadh na żywo w TV

W niedzielę na poziomie saudyjskiej ekstraklasy rozegrane zostaną dwa spotkania. Rywalizacja Al-Ittihad z Al-Riyadh zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ na boisku zobaczymy między innymi Karima Benzemę i inne gwiazdy gospodarzy! Sama batalia rozpocznie się 18. lutego 2024 roku o godzinie 18:00 polskiego czasu. Niektóre mecze Saudi Pro League transmitowane są na sportowych kanałach Polsatu w TV. W tym jednak przypadku nie ma informacji dotyczącej dostępnej transmisji telewizyjnej. Będzie można natomiast skorzystać z legalnego streamu online, o którym więcej informacji w poniższym akapicie!

Al-Ittihad – Al-Riyadh, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli nie jesteście zwolennikami oglądania meczów piłkarskich w TV, a wolicie śledzić je w Internecie, to także w tym względzie mam dobrą nowinę! Spotkania Saudi Pro League regularnie pokazywane są właśnie w sieci, a dokładniej rzecz ujmując na platformie Polsat Box Go. Owa telewizja posiada prawa transmisyjne do gier ligi saudyjskiej i również mecz Al-Ittihad – Al-Riyadh odnajdziemy w jej repertuarze. Na marginesie, spotkanie to obstawicie z poziomu aplikacji bukmacherskich, a aktualne kursy wyglądają następująco:

Gdzie oglądać Al-Ittihad – Al-Riyadh?

Okazuje się zatem, że rywalizację Al-Ittihad z Al-Riyadh w naszym kraju będzie można zobaczyć na żywo i legalnie, jednak niestety nie za darmo. Prawa do pokazywania rozgrywek w Arabii Saudyjskiej w Polsce posiada telewizja Polsat i to na jej serwisie streamingowym w Internecie odnajdziemy stream online z omawianej w tym artykule potyczki. Jak już wspomniałem, za dostęp do takiej usługi niestety trzeba będzie dodatkowo zapłacić. Mimo wszystko życzę jak najlepszego meczu i jak największych emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze