Al Akhdoud – Al-Ittihad: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 14.09.2023

Karim Benzema podczas spotkania ligowego

Gdzie oglądać Al Akhdoud – Al-Ittihad? W czwartek nie zobaczymy zbyt wielu ciekawych spotkań piłkarskich, jednak na rozkładzie mamy chociażby mecze ligi arabskiej. Jeżeli w wolnym czasie lubicie oglądać te rozgrywki i interesuje Was starcie Al Akhdoud – Al-Ittihad, to zapraszam do zapoznania się z poniższym tekstem i sprawdzenia, gdzie oglądać ten mecz!

Al Akhdoud – Al-Ittihad na żywo w TV

Spotkanie Al Akhdoud – Al-Ittihad będzie pierwszym z dwóch czwartkowych batalii na poziomie Saudi Pro League. Rozgrywki te cieszą się coraz większą popularnością i zapewne wielu kibiców wobec braku ciekawych meczów w czwartek, zdecyduje się na włączenie właśnie tego starcia. Sama rywalizacja została zaplanowana na 14. września 2023 roku i rozpocznie się o godzinie 17:00. Spotkania tego niestety nie znajdziemy na żywo w telewizji, jednak już teraz warto zerknąć na kursy bukmacherskie, które podpowiadają, że faworytami będą przyjezdni!

Al Akhdoud – Al-Ittihad, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

A spotkanie Al Akhdoud – Al-Ittihad obstawicie wykorzystując najlepsze aplikacje bukmacherskie! Wracając natomiast do kwestii transmisji, prawa telewizyjne do meczów Saudi Pro League wykupiła niedawno telewizja Polsat i niektóre spotkania tych rozgrywek transmitowane są na jej antenach. Można również oglądać streamy online w serwisie Polsat Box Go, jednak na moment pisania tego tekstu, nie ma nigdzie informacji o potencjalnej transmisji na żywo z akurat tego starcia. 

Gdzie oglądać Al Akhdoud – Al-Ittihad?

Niestety dochodzimy więc do smutnej konkluzji, iż przynajmniej na chwilę obecną nie obejrzymy spotkania Al Akhdoud – Al-Ittihad z legalnego źródła w Polsce. Jak już wspomniałem, niektóre mecze Saudi Pro League pokazywane są w telewizji Polsat i serwisie Polsat Box Go, jednak akurat tego spotkania tam nie znajdziemy. Warto zerknąć natomiast na transmisje live u bukmacherów, bo tam czekają na Was inne interesujące mecze piłkarskie na żywo!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze