fot. Pawel Jaskolka/ pressfocus

Stało się, mamy AGO w finale turnieju Snow Sweet Snow 2! Po tym, jak w fazie play-off do walki włączyły się takie drużyny jak NiP czy Gambit nikt chyba nie wierzył w awans Polaków, jednak Ci pokazali ogromną wolę walki i kawał świetnego csa! Finał rozpoczyna się już niedługo, dopiero co poznaliśmy rywala AGO. Polacy budują swoją świetną formę już od kilku tygodni, obecnie zajmują najwyższe miejsce w rankingu w historii. Czy już niedługo będą w stanie postawić kropkę nad i? Zobaczcie opinie na temat  STS , to oni tak szybko wystawili kursy na to spotkanie!

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS –

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

AGO – Havu
10.03.2021 r. Godz. 18:45

Tak jak pisałem, jeszcze jakiś czas temu AGO nie było jednym z faworytów, do zagrania w wielkim finale. Drabinka z Ninjas in Pyjamas oraz Gambit nie wróżyła przecież nic dobrego. Jastrzębie pokazali jednak, że ani Sinners, ani NiP nie są w stanie ich zatrzymać i szybowali w górę i drabinki i rankingu hltv. Dziś staną przed najtrudniejszym wyzwaniem, ale i nagroda jest tego warta. 40 tysięcy dolarów to naprawdę solidna nagroda, dlatego motywacji z pewnością nie zabraknie!

Jakie są najmocniejsze strony AGO? Przede wszystkim są to mapy Train, Vertigo, również Mirage. To właśnie słynna mapa z pociągami jest w tym momencie najmocniejszą mapą AGO, notują tam aktualnie serię czterech zwycięstw z rzędu! To właśnie Train pozwolił im na dwukrotne pokonanie Copenhagen Flames oraz przejście Sinners. Również na Mirage prezentują się świetnie, co więcej to ta mapa jest ich najczęstszym pierwszym wyborem. Tę mapę AGO postanowiło wybrać przeciwko NiP, jak się później okazało, słusznie! W wywiadach sami zawodnicy AGO wspominali, że chcieliby, żeby w finale rozgrywane były te dwie mapy, bo to właśnie tam czują się najlepiej.

Podczas tego turnieju chyba najlepszym graczem ekipy AGO jest oczywiście Michał „Snatchie” Rudzki, który wyraźnie odżył w gnieździe Jastrzębi. Również Rallen jest w wybitnej formie, nie mówiąc oczywiście o F1ku, bo to w głównej mierze dzięki jego fenomenalnej grze podczas całej fazy play-off, a zwłaszcza rund pistoletowych, AGO znajduje się w tym momencie w finale rozgrywek. Ace podczas pistoletówki na NiP, cztery fragi w półfinale, F1ku pokazuje, że jest w świetnej formie, a to kolejny atut AGO.

Baner grupy typerskiej esport facebook

Musimy pamiętać również o tym, że AGO dzięki temu, że grali dziś jako pierwsi, mają kilka godzin na odpoczynek przed finałem, uspokojenie się, dodatkową obserwację przeciwnika, ale chyba kwestia odpoczynku jest tutaj najważniejsza. Rywale są dopiero co po skończonym zaciętym, trzymapowym pojedynku i z pewnością trudy finału odcisną na nich większe piętno. Może się to wydawać śmieszne, jednak każdy zdaje sobie sprawę, że każda kolejna godzina spędzona na pełnym skupieniu przy ekranie monitora może wpływać, nawet na profesjonalnych graczy. Każda kolejna godzina spędzona przy graniu na najwyższym poziomie, rozdzielona tylko krótkimi przerwami powoduje zmęczenie głowy, oczu, pogorszenie się refleksu. 

Havu co prawda również jest w doskonałej formie, jednak moim zdaniem nie są w dużo lepszej dyspozycji od AGO. Często wolno wchodzą w spotkanie, na początku nie są aż tak groźni, a to szansa dla AGO, żeby zdobyć przewagę. Pod kątem ogólnym Havu pewnie jest lepszym zespołem od AGO, jednak jeśli patrzymy pod kątem analizy jednego spotkania, zwłaszcza po tym, jak Havu dopiero co rozegrało długi, trzymapowy pojedynek, to AGO jak najbardziej może ze spokojem rywalizować z ekipą Havu.

Może jest to nierozsądne, ale pójdę tutaj w patriotyczny typ. Forma AGO stale rośnie od kilku tygodni, a obecnie są oni chyba najsilniejsi od miesięcy. Wygrana przeciwko NiP z pewnością podbudowała morale, po pokonaniu Copenhagen Flames również dopisywały świetne humory, co słychać było w pomeczowych wywiadach. AGO staje teraz przed największym wyzwaniem, ale moim zdaniem stać ich na zwycięstwo w tym turnieju. Dochodzi jeszcze ten wspominany przeze mnie czynnik zmęczenia rywala, co naprawdę może być kluczowe w przypadku doprowadzenia tego meczu do trzeciej mapy. Kurs na AGO jest naprawdę atrakcyjny, dlatego decyduję się na singla na ich zwycięstwo. F1ku, Snatchie, Rallen, to jest ich moment, żeby udowodnić, że polski cs ciągle ma szanse na powrót, nawet jeśli to będzie tylko wygranie turnieju Snow Sweet Snow!

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

STS
2.37
AGO wygra

 

 

 

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

 

 

Kupon esport sts

Zaloguj się aby dodawać komentarze