Adrian “Polak” – Maksymilian “Wiewiór”: typy, kursy i zapowiedź, 20.11.2021

kibice na fame mma

Podczas FAME MMA 12 dojdzie do walki Adriana “Polaka” Polańskiego z Maksymilianem “Wiewiórem” Wiewiórką. Pierwszy z nich jest obrońcą pasa, a drugi pretendentem. Co ciekawe, faworytem nie jest właśnie Polak, a jego rywal. Wiewiór dotychczas podczas FAME MMA prezentował się pewniej niż jego przeciwnik. Warto na pewno, żebyś sprawdził najciekawsze typy i kursy bukmacherskie na tę walkę.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Adrian “Polak” – Maksymilian “Wiewiór”, zapowiedź walki

W trakcie FAME MMA 12 będziemy mogli zobaczyć w oktagonie znane nazwiska. Kibicom freak fightów takie osoby, jak Adrian “Polak” Polański, czy Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka są już dobrze znane. Tym razem czeka nas ich bezpośrednia walka, w której faworytem jest Wiewiór. Zawodnicy zmierzą się ze sobą o pas mistrzowski. Bronić go będzie Polak, jednak trudno nie odnieść wrażenia, że ma mniejsze szanse na zwycięstwo. Jego rywal w końcu przeważa w wielu aspektach. Sprawdź typy i kursy bukmacherskie na to starcie. Zobacz też opinie o Betclic, u którego możesz obstawić tę walkę.

Adrian “Polak” – Maksymilian “Wiewiór”: typy na walkę

Jeżeli szukasz typów na walkę Polaka z Wiewiórem, to dobrze trafiłeś. Zdaniem wielu osób większe szanse tutaj ma właśnie Wiewiór. Betclic podobnie twierdzi i mocno faworyzuje pretendenta do pasa. Jednak raczej trudno oczekiwać, żeby starcie tych zawodników zakończyło się przed czasem. Obaj mają podstawy “walki w obronie” dobrze opanowane i prawdopodobnie to dopiero sędziowie rozstrzygną, kto tutaj zwycięży. Dlatego też celujemy w zwycięstwo na punkty.

Wygrana na punkty - tak
Kurs: 1.90
Zagraj!

Adrian “Polak” – Maksymilian “Wiewiór” kursy bukmacherskie

Warto rozpatrzyć także, jakie są kursy na wygraną w walce Polaka z Wiewiórem. Same mnożniki wystawione przez zakłady bukmacherskie Betclic jednak nie zachęcają do tego, żeby je obstawić. Wiewiór ma lepsze warunki fizyczne, dotychczas także prezentował się przyzwoicie w FAME i ma dobrze opanowaną zarówno stójkę, jak i parter. Dlatego też dysproporcja w kursach jest tak duża. Z drugiej jednak strony jego rywal także potrafi dobrze uderzyć, więc zamiast typów na wygraną w walce Polak – Wiewiór wybierzemy inne opcje, ale możesz sprawdzić kursy na ten rynek:

Kursy na wygraną w walce Polak - Wiewiór
Betclic
2.60
Polak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.40
Wiewiór
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Adrian “Polak” Polański nie będzie miał łatwej przeprawy z Maksymilianem “Wiewiórem” Wiewiórką. Drugi z nich jest bardziej energiczny i wiemy też, że potrafi psychicznie wytrzymać takie starcia. Sporo osób uważa, że tutaj może dominować przez większość czasu. Jednak tak, jak wspomniałem wyżej, raczej nie zobaczymy tutaj zakończenia walki przez nokaut. Możemy spodziewać się pełnych trzech rund i rozstrzygnięcia na punkty.

Wiewiór wygra na punkty
Kurs: 2.50
Zagraj!

Adrian “Polak” – Maksymilian “Wiewiór”, kto wygra walkę?

Uważam podobnie, jak bukmacherzy, że większe szanse ma Maksymilian Wiewiórka. To właśnie on lepiej wyglądał w przygotowaniach do walki, a także podczas poprzednich starć na FAME MMA. Tym razem jednak przyjdzie mu się zmierzyć z bardzo niewygodnym rywalem. Pomimo tego, że kursy na walkę Polaka z Wiewiórem dość mocno wskazują na pretendenta, to jednak nie pokusimy się o dodanie na kupon właśnie typu na rynek 1/2. Pamiętaj jednak, że możesz sprawdzić całą kartę walk FAME MMA 12 i tam poszukać innych, interesujących opcji: https://zagranie.com/fame-mma-12-karta-walk/

Typy na Adrian “Polak” – Maksymilian “Wiewiór”

Jednym z typów na walkę Polak – Wiewiór jest właśnie zwycięstwo na punkty. Mamy jednak także inną propozycję, jak właśnie wygrana Wiewióra na punkty. Podczas samego starcia tych zawodników powinien regularnie punktować Polaka, a to się przełoży na decyzje sędziów. Posiada lepsze warunki w stójce, a także dobrze radzi sobie w parterze, gdzie również ma spore umiejętności. Nie powinien więc mieć większych problemów z wygraniem w ten sposób.

polak wiewior kupon

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

FAQ

Gdzie obstawić walkę Polaka z Wiewiórem?

Starcie Polaka z Wiewiórem najlepiej będzie Ci obstawić w Betclicu!

Kto jest faworytem w walce Polak - Wiewiór?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo w tej walce ma Wiewiór!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze