Adam “AJ” Josef – Zbigniew Bartman: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online.

Adam Josef - Zbigniew Bartman gdzie oglądać

Adam “AJ” Josef – Zbigniew Bartman: gdzie oglądać tę walkę i kto oferuje stream online? Czas na długo oczekiwane Clout MMA 5. W walce wieczoru zmierzy się ze sobą były siatkarz i jeden z najpopularniejszych sportowych Youtuberów. Main event zapowiada się niezwykle ciekawie, a wszystko za sprawą udziału trzeciego fightera, Kacpra Błońskiego. Jeśli więc chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać walkę AJ – Bartman, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 5? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz freebet o wartości 20 PLN!

Baner Clout MMA 5 Fortuna

Adam “AJ” Josef – Zbigniew Bartman, gdzie oglądać?

Zatem gdzie oglądać walkę Adam “AJ” Josef – Zbigniew Bartman? Fani freak fightów nie powinni być zdziwieni, bowiem jak w przypadku innych federacji czy nawet poprzednich gal spod szyldu Clout MMA próżno szukać transmisji gdzie indziej niż za pośrednictwem PPV. O tym, czy tak samo jest w tym przypadku przeczytasz w dalszej części artykułu.

Zapowiedź walki Adam “AJ” Josef – Zbigniew Bartman

Nadchodząca walka pomiędzy Josefem a Bartmanem zapowiada się niezwykle ciekawie. Warto jednak przypomnieć, że AJ ma toczyć bój zarówno z Błońskim, jak i Bartmanem, a ci mają się zmieniać co rundę. Będzie z pewnością niezwykle emocjonująco, bowiem rzadko kiedy zdarzają się takie main eventy. Wydaje się jednak, że Bartman ma duże szanse, aby rozprawić się z Josefem – w końcu gdy były siatkarz będzie odpoczywał, to AJ będzie stawiał się Kacprowi Błońskiemu. A gdybyś chciał obstawić tę galę, ale nie masz jeszcze konta, to warto założyć je z kodem promocyjnym Fortuna, dzięki któremu otrzymasz specjalny bonus na start.

Baner Clout MMA 5 Fortuna

Adam “AJ” Josef – Zbigniew Bartman, kiedy i o której godzinie?

Zbliżająca się wielkimi krokami gala Clout MMA 5 odbędzie się w sobotę, 8 czerwca. Start imprezy zaplanowano na 19:30, a do walki na samym początku ruszą zawodnicy w Taxi Grand Prix. Następnie czeka nas kilkanaście pojedynków, aż do ostatniego starcia i main eventu, w którym zobaczymy własnie Adama Josefa i Zbigniewa Bartmana. Oznacza to, że ich starcie będziesz mógł zobaczyć w okolicach północy.

Adam “AJ” Josef – Zbigniew Bartman, transmisja na żywo w TV

Gale freak fightów w telewizji pokazywane są niezwykle rzadko. Podobnie jest w przypadku Clout MMA 5. Tym samym ani walka Adama Josefa z Bartmanem, ani żadna inna wchodząca w kartę walk tego wydarzenia nie będzie pokazywana na żywo w TV. Jedyną opcją jest wspomniane PPV.

Adam “AJ” Josef – Zbigniew Bartman, stream online

Podsumowując, walka Josefa z Bartmanem nie będzie dostępna za darmo. Tak naprawdę próżno szukać przykładów z innych freakowych gal, aby walki, a już szczególnie main event był pokazywany za darmo. Jak zatem wspomniałem, jedyną opcją, aby zobaczyć ten pojedynek, ale też i cała galę jest wykupienie PPV. A jeśli chciałbyś poznać typy na Clout MMA 5, to znajdziesz je na naszej stronie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze